پربازدیدترین ها

کد خبر: 230807 ۱۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۹

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب خبرداد:

برگزاری رزمایش گردان های بیت المقدس در منطقه عمومی بازی دراز

بازی دراز 1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب از برگزاری رزمایش گردان های بیت المقدس در منطقه عمومی بازی دراز خبر داد.

برگزاری رزمایش گردان های بیت المقدس در منطقه عمومی بازی دراز

سرهنگ نوروز اکبری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: کار اجرایی رزمایش از امروز با استقرار و برپایی اردوگاه در منطقه عمومی بازی دراز آغاز می شود .

وی افزود: این اقدامات با حضورفرماندهان حوزه های مقاومت ، مسئولین و ارکان گردانهای حاضر در رزمایش انجام می گیرد، شرایط کاری و شرایط زمانی و حوزه محیطی رزمایش و منطقه نبرد تشریح و برنامه ریزی های لازم انجام می گیرد .

ایشان گفت: ارتباط لایه های لازم  برای اجرای رزمایش استقرار و برقرار می گردد و برنامه پاسگاه فرماندهی برای گردانهای عمل کننده در رزمایش توسط فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تشریح می شود.

وی در ادامه به شرحی از همکاری دستگاه های اجرایی در این رزمایش اشاره کرد و گفت: تمهیدات لازم جهت آبرسانی، تعبیه سرویس بهداشتی،استقرار خودرو آتش نشانی و.... توسط شهرداری اندیشیده شود،

،تامین برق توسط اداره برق ، همکاری شبکه بهداشت و درمان و آماده باش بیمارستان،حضور پزشک عمومی و آمبولانس در منطقه رزمایش، حضور تیم امداد و نجات خواهران و برادران و پرسنل هلال احمر و تعبیه چادر ، حضور اکیپ راهداری و حمل و نقل جاده ای، حضور تیم های جهاد کشاورزی،منابع طبیعی و محیط زیست در منطقه انجام شود.

وی خبر داد: از مسئولین دستگاه های اجرایی، امام جمعه، ماموستا اهل سنت در روز جمعه ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه در منطقه عمومی بازی دراز دعوت میشود برای برگزاری این رزمایش حضور داشته باشند.

وی به برنامه سوم خرداد و سالگرد ارتحال امام راحل.ره. و قیام ۱۵ خرداد اشاره و گفت:فضاسازی تبلیغی با موضوع جهاد تبیین،سرکشی از خانواده های شهدا و پیشکسوتان،برگزاری مسابقات ورزشی ، برگزاری مسابقات فرهنگی با همکاری پایگاه خبری بازی دراز، اداره ارشاد و اداره تبلیغات، تبیین مقاومت در محافل،مدارس، نماز جمعه،جماعت،اهل سنت،یادواره شهدای گمنام و شهید محسن نبوی  و همچنین برگزاری سالگرد ارتحال امام از جمله برنامه های تدوین شده است که ان شالله انجام خواهد شد .