پربازدیدترین ها

کد خبر: 231147 ۱۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب:

قوه قضاییه در حراست از آرمانهای اصیل اسلامی و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند نقش ارزنده ای دارد

بازی دراز 1404:فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: قوه قضاییه نقش ارزنده ای در حراست از آرمانهای اصیل اسلامی و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند دارد.

قوه قضاییه در حراست از آرمانهای اصیل اسلامی و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند نقش ارزنده ای دارد

صدرالله بابلی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن ادای احترام به ارواح بلند شهدای والامقام دستگاه قضا خصوصاً شهیدان مظلوم هفت تیر و در رأس آنان حضرت آیت الله دکتر شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب،اظهار داشت: نامگذاری یکم تا هفتم تیر ماه به نام هفته قوه قضائیه، فرصتی مغتنم برای تکریم از خادمان و تلاش گران خدوم و متعهد عرصه قضا و عدالت گستری و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام این عرصه و نیز تبیین اهمیت و جایگاه خطیر دستگاه قضایی در جامعه است.

وی افزود: قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در جمهوری اسلامی نقش ارزنده ای در حراست از آرمانهای اصیل اسلامی و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند دارد.

وی ادامه داد: صیانت از کرامت انسانی و تلاش در جهت برقراری عدالت، تحقق حقوق شهروندی و همچنین دفاع از مظلومان نیز از رسالتهای مهم دستگاه قضایی است.

وی در پایان توفیقات ارزشمند، تلاش‌های بی وقفه و انجام رسالت خطیر احقاق حق شهروندان را از سوی دستگاه قضائی کشور به ویژه دستگاه قضائی شهرستان ارج نهاده و فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به تمامی کارکنان تلاشگر قوه قضائیه  در سرپل ذهاب تبریک عرض نمود و گفت: امید آن داریم با تأسی از رهنمون‌های مقام معظم رهبری، گام‌های موثرتری در خدمت رسانی به ملت غیور و بصیر ایران اسلامی برداریم.