پربازدیدترین ها

کد خبر: 231154 ۱۴:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۶

نماینده مردم شهرستانهای قصرشیرین سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی:

اولین ناقصان حقوق بشر آمریکاست/پایه و ایدئولوژی این رژیم ترور است

بازی دراز 1404:نماینده مردم شهرستانهای قصرشیرین سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی اولین ناقصان حقوق بشر آمریکا عنوان کرد و گفت: پایه و ایدئولوژی این رژیم ترور است.

اولین ناقصان حقوق بشر آمریکاست/پایه و ایدئولوژی این رژیم ترور است

شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار ما اولین ناقصان حقوق بشر در دنیا آمریکا عنوان کرد و گفت: آمریکا از رژیم صهیونیستی حمایت میکند و در این مدت رژیم صیهونیست اولین رژیم تروریست در دنیاست و پایه و ایدلوژی رژیم ترور است.

وی گفت: اولین بمب هسته ای و اتمی آمریکا بر مردم هیروشیما و ناکازاکی ژاپن آزمایش کرد، اولین واکسن های ضد بشری آمریکا تزریق کرد، آمریکا اولین جریان تکنولوژی بئوتولیسم در حوزه انسانی و حیوانی و نباتی دامی طراحی کرد.

وی ادامه داد: جنگ های منطقه ای و جهانی در واقع یکی از کارهای اصلی آمریکا بود نفاق تفرقه جزء برنامه های اصلی و محوری آمریکاست.

وی بیان‌کرد: بیشترین  کارکرد آمریکا ضد حقوق بشربوده، ولی نوعی آزادی بی بندباری جزء وجوه حقوق بشر می داند در حالی که این آزادی نیست.

حیدری ادامه داد: آمریکا بااستفاده از ظرفیت های بین المللی اهداف خود را توجیح میکند ، هم ناقص حقوق بشر است هم به نوعی توجیه کننده دفاع از حقوق بشر بخاطر کارکردهای اقتصادی و نفوذی که در سازمان های بین المللی دارد .

وی اظهار داشت: آمریکا،متاسفانه چین روسیه،ایران و دیگر کشورهای مسلمان متهم به ضدحقوق بشر میکند و این در حالیست اسلام  نظام جمهوری اسلامی بیشتر برای انسان ارزش و احترام قائل است و این رعایت حقوق بشر است.