پربازدیدترین ها

کد خبر: 231167 ۱۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۸

سرپرست جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های غربی استان کرمانشاه منصوب شد

بازی دراز 1404:طی مراسمی در دفتر امام جمعه شهرستان سرپلذهاب با حضور معاونت فرهنگی و معاونت توسعه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از خدمات ۴ ساله آقای خسروانی تجلیل و اقای جلیلیان بعنوان سرپرست جدید معرفی شد.

سرپرست جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های غربی استان کرمانشاه منصوب شد

امام جمعه سرپل ذهاب در این مراسم با تقدیر از خدمات رئیس قبل از اقدامات خسروانی در بحث تلاشها و پیگیری های صورت گرفته برای ساخت و ساز حرم احمدابن اسحاق(ره)  و همچنین اقدامات در راستای جهت ساماندهی موقوفات تقدیر کرد.

وی افزود: پیش از این شهرستان های سرپلذهاب گیلانغرب و قصرشیرین و اسلام آباد غرب و دالاهو در یک مجموعه اداره اوقاف مستقر در شهرستان اسلام آباد اداره شد و از امروز تصمیم بر تفکیک شهرستانهای غربی و منصوب نمودن سرپدست جدید شده است.

وی عنوان کرد:با توجه به وجود ابنیه های فرهنگی و موقوفات متعدد، حضور اداره اوقاف در شهرستان های سرپلذهاب و قصرشیرین و گیلانغرب می تواند زمینه گسترش و ترویج فرهنگ وقف را در میان مردم فراهم كند.

وی عنوان کرد: آستان مقدس احمد ابن اسحاق(ره) در سرپلذهاب یكی از دهها آثار مذهبی، تاریخی و دیدنی این شهرستان است كه تقریبا در مركز شهر قرار دارد و مهمترین زیارتگاه شهر محسوب می شود.