پربازدیدترین ها

کد خبر: 231967 ۱۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴

نماینده مردم شهرستان های قصرشیرین،سرپلذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی:

مرز خسروی یک مرز استاندارد برای تردد زوار و هم ترانزیت است

بازی دراز 1404:نماینده مردم شهرستان های قصرشیرین،سرپلذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرز خسروی، مرز استاندارد برای تردد زائرین است،گفت: ما به دنبال اجرای طرح سه لاین شدن ترانزیتی ، تجاری و زائرین در مرز خسروی هستیم تا همه امورات گمرکی به صورت آسان و روان انجام شود.

مرز خسروی یک مرز استاندارد برای تردد زوار و هم ترانزیت است

شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه در این مدت خدمت زائرین اربعین حسینی در نقطه صفر مرزی خسروی بودیم،گفت:مرز خسروی بصورت روان در حال استفاده زائرین است.

 وی گفت: مرز خسروی بعد از سالها انتظار بازگشایی شد و امسال مورد استفاده ستاد اربعین حسینی قرارگرفت و برای مسئولین کشوری اثبات شد که مرز خسروی یک مرز استاندارد هم برای تردد زوار هم مسافرین و هم ترانزیت است .

ایشان ادامه داد: مزایای این مرز از نظر وسعت پایانه ، گیت های گذرنامه ، استقرار نیروهای اجرایی و نظامی و انتظامی و امدادی در پایانه ، ۱۷کیلومتر گاز رسانی ظرف ده روز برای خدمات دهی مواکب به زائرین باعث بوجود آمدن شرایط مناسب در این مرز رسمی شد.

نماینده مردم شهرستان های قصرشیرین،سرپلذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام مسئولین و دستگاههای مختلف با هدایت استاندار کرمانشاه در مرز خسروی خدمات مناسبی به زوار ارایه دادند.  

ایشان تصریح کرد: بازدیدهای مختلفی توسط مسئولین کشوری از مرز انجام گرفت که الحمدالله همه آنها بر استاندارد بودن مرز صحه گذاشتند.

حیدری اشاره کرد: ما به دنبال اجرای طرح سه لاین شدن ترانزیتی ، تجاری و زائرین در مرز خسروی هستیم تا با اضافه شدن یک دروازه دیگر همه امورات گمرکی به صورت آسان و روان انجام شود.

سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.