پربازدیدترین ها

کد خبر: 232017 ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱

به مناسبت هفته دفاع مقدس :

دیدار با خانواده شهدا و جانبازان شهرستان سرپلذهاب صورت گرفت

بازی دراز 1404:به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه، فرماندار و فرماندهان نظامی و مسئولین ،از خانواده شهید احمد حیدری و چند تن از خانواده های جانبازان این شهرستان دیدار و دلجویی بعمل آمد.

دیدار با خانواده شهدا و جانبازان شهرستان سرپلذهاب صورت گرفت

امام جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این دیدار معنوی ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی خانواده های شهدا و ایثارگران در دوران هشت سال جنگ تحمیلی گفت: شهدا رزمندگانی با سن و سال کم با شجاعت و روحیه جهادی بودند که از جان خود گذشتند تا وجبی از خاکمان زیر دست دشمن نیفتد.

وی افزود: شهدا به گردن ما حق دارند، و در هر قشری که در جامعه قرار داریم باید قدردان خانواده های شهدا و جانبازان باشیم که فرزندان خود را فدای اسلام و انقلاب کردند.

در ادامه صدراله بابلی فرماندار سرپلذهاب نیز بر ادامه دادن راه شهدا و الگوگیری از مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام در برابر ظلم تحمیلی بر کشور ما تاکید داشت، و گفت امروزه دشمن جَوی ‌که بر جامعه حاکم کرده است نشان از ضعف و ناتوانی در رویارویی با انقلاب دارد و نمیتواند به اهداف اصلی خود برسد.

ایشان بیان کرد: شهدا الگوی مهم برای جوانان امروزه در جامعه هستند که بتوانند حق و باطل را تشخیص دهند و فریب دشمن را نخورند.

لازم به ذکر است از خانواده شهید احمد حیدری که در سال ۵۹ به شهادت رسید وخانواده بهمن سلیمی جانباز ٢٥ درصد همچنین رضا منصوری جانباز ٢٥ درصدو علی فرج شیرزادی جانباز ۲۵ درصد دیدار بعمل آمد.