پربازدیدترین ها

سرویس: سیاسی کد خبر: 234210 ۱۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۳

یکی از رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس در سرپل ذهاب:

کشور ایران اسلامی در تولیدات دفاعی به خودکفایی رسیده است

بازی دراز 1404:یکی از رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس در سرپل ذهاب گفت: کشور ایران اسلامی در تولیدات دفاعی به خودکفایی رسیده است و در اوج اقتدار و عزت قرار دارد

کشور ایران اسلامی در تولیدات دفاعی به خودکفایی رسیده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز علی میر کرمی از رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس در جمع دانش آموزان دخترانه پروین اعتصامی ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: خدمات نظام و انقلاب بر کسی پوشیده نیست، در همین سرپل‌ذهاب نه زیرساخت جاده ای وجود داشت نه برق و آب در دسترس بود، مدرسه مناسبی برای تحصیل فرزندان ما وجود نداشت اما امروز به برکت انقلاب خدمات بسیاری در این شهرستان مرزی انجام شده است.

وی افزود: در اوایل جنگ ۸ ساله ، ارتش و نیروهای مسلح، مین ضد تانک ، موشک نداشتیم و امروز نگاه کنید به قدرت دفاعی و نظامی کشور ما، امروز در هواپیماهای بی سرنشین و رادار گریز به خودکفایی رسیده و حتی آنرا می توانیم صادر کنیم.

ایشان بیان کرد: دشمن در حوزه جنگ سخت، توان رویارویی با ایران قوی را ندارد و لذا به دنبال جنگ نرم رفته است.

وی ادامه داد: امروز فضای مجازی و بنگاه‌های خبری استکبار در حال تولید و انتشار انواع شایعات و خبرهای کذب علیه جمهوری اسلامی است.

علی میر کرمی گفت: پیشرفت های نظام برکسی پوشیده نیست ،امروز ما در بسیاری از تولیدات به خودکفایی رسیده ایم، امروز ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.