پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 235766 ۱۳:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۳

به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر:

دیدار با خانواده شهید حقمرادی در سرپلذهاب صورت گرفت

بازی دراز 1404: به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور جانشین فرماندهی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب و جمعی از فرماندهان و مسئولین این شهرستان از خانواده شهید حقمرادی دیدار به عمل آمد.

دیدار با خانواده شهید حقمرادی در سرپلذهاب صورت گرفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز سردار مسعود قنبری جانشین فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در این دیدار معنوی گفت: رمز پیروزی جنگ تحمیل شده کشور عراق بر کشور ایران اسلامی، توکل برخدا، شجاعت و ایثار شهدا و خانواده های معزز آنان بود لذا سربلندی و پیشرفت کشور مدیون خون ریخته شهداست.

وی گفت: نقش خانواده های شهدا و جانبازان و آزادگان در پیروزی دوران دفاع مقدس کمتر از کار شهدا نبود و در ادامه ، پایدار بودن در راه ولایتمداری،آرمان های نظام و اقتدار کشور رقم زدند و این جای تقدیر دارد.

ایشان، موفقیت در حوزه های سیاسی،نظامی،اجتماعی،فرهنگی،دینی،اقتصادی و... کشور مرهون و مدیون شهدا دانست و تاکید کرد: امروزه که دشمن از قدرت ایران می ترسد برگرفته از همین پیشرفت است که ادامه دارد.

در ادامه فرماندار سرپل ذهاب بر ادامه دادن راه و سیره شهدا تاکید کرد و گفت: ما مسئولین با خدمت صادقانه و بی منت و با دغدغه رسیدگی به مطالبات مردم، می توانیم راه شهدا را ادامه دهیم.

صدراله بابلی گفت: امروزه در جنگ نرم با دشمن به سر می بریم،لذا هوشیاری و بصیرت و برنامه ریزی و اجرای به موقع، قطعا می تواند راه نجات دهنده ای برای جامعه باشد و این امر جزء الگوگیری از مکتب شهدا مسیر نخواهد شد.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.

در این دیدار از خانواده شهید سید مهدی حقمرادی که تاریخ  ۵۹/۵/۲۸ با عضویت بسیج در منطقه کوره موش به درجه شهادت نائل آمده بود، تقدیر بعمل آمد.