پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 235804 ۱۳:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر:

یادواره شهدا در حرم مطهر احمد ابن اسحاق (ره)شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر یادواره شهدا در حرم مطهر احمد ابن اسحاق (ره)شهرستان سرپل ذهاب به همت مرکز افق حرم و حوزه شهری امام رضا(ع)برگزار شد.

یادواره شهدا در حرم مطهر احمد ابن اسحاق (ره)شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز صبح امروز در این مراسم حجت الاسلام مصطفی عسگری امام جمعه موقت شهرستان گفت:شهدای جنگ تحمیلی با نثار جان و خون شان، باعث حفظ اسلام، انقلاب و میهن عزیزمان شدند به همین خاطر باید قدردان و ادامه دهنده راه این بزرگواران باشیم و همچنین خانواده های آنان با صبر و گذشت در پیروزی دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کردند.

وی افزود: امروز نیز وظیفه ما این است که با تحمل سختی ها، پشت سر ولی فقیه حرکت کنیم، گوش به فرمان باشیم، از آرمان های انقلاب دفاع کنیم. بصیرت و بینش خود را افزایش دهیم.

وی عنوان کرد: امروزه در جنگ نرم به سر می بریم، لذا اگر در مسیر شهدا حرکت کنیم؛ تمام نقشه های دشمنان نقش بر آب می شود. ان شاءالله با ظهور امام عصر (عج)، دل های انبیاء و اوصیای الهی و شهدای گرانقدر از ما شاد خواهد شد.

حجت الاسلام عسکری گفت: نسل های جوان نیاز دارند از خودگذشتگی و رشادت های شهدا مطلع گردند تا بتوانند خوب تصمیم بگیرند، مورد اغفال دشمن قرار نگیرند.

در پایان این مراسم از تعدادی از فعالین فرهنگی بقعه حضرت احمد ابن اسحاق(ره) شهرستان سرپل ذهاب تجلیل به عمل آمد.