پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 235805 ۱۴:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶

آیین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید جهاد کشاورزی در سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:آیین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید جهاد کشاورزی شهرستان سرپل ذهاب، با حضور فرماندار سرپل ذهاب و معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه برگزار شد .

آیین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید جهاد کشاورزی در سرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز صبح امروز در این مراسم فرماندار سرپل ذهاب گفت:مدیریت جدید جهاد کشاورزی شهرستان در بحث تنظیم بازار باید به صورت جدی ورود پیدا کند همچنان اینکه توزیع اقلام تنظیم بازار در نوروز ۱۴۰۲ به همت جهاد کشاورزی حرکت خوبی در شهرستان بود که امید است این روند ادامه داشته باشد.

صدراله بابلی گفت: ظرفیت سامانه گرمسیری در شهرستان سرپل ذهاب یک طرح ملی است و تحول عظیمی در زمینه کشاورزی ایجاد کرده ، در این راستا تحت پوشش قرار دادن اراضی به جامانده از سامانه گرمسیری در دستور کار قرار دارد.  

ایشان تاکید کرد: به جهت قطب کشاورزی بودن شهرستان و ظرفیت های مناسب، سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه باید نگاه ویژه‌ای به سرپل ذهاب داشته باشد.همچنین‌در حوزه صنایع تبدیلی جهاد کشاورزی در سرپل ذهاب باید بیشتر مطالعه و کار شود.

بابلی گفت: در سال زراعی جاری در سرپل ذهاب، ۹۰ درصد گندم دروم و ۱۰ درصد گندم معمولی در حال برداشت است و این موضوع باعث شده در بحث برداشت گندم و تهیه آرد نان جای نگرانی باشد.

ایشان تاکید کرد: جهاد کشاورزی در بحث ساماندهی مرغ فروشی ها و قصابی های غیر مجاز به صورت جدی و با هماهنگی دستگاه قضایی ورود پیدا کند، همچنین بحث قاچاق گندم با توجه به مرزی بودن شهرستان باید جدی گرفته شود.

لازم به ذکر است، طی حکمی خلیل حیدری به عنوان رئیس جدید اداره جهاد کشاورزی در شهرستان منصوب شد .

همچنین از خدمات و زحمات ۲ ساله دکتر نعمت دارابی تقدیر و تشکر به عمل آمد .