پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 235810 ۱۲:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۷

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرپل ذهاب خبر داد:

برگزاری برنامه های فرهنگی در روز ولادت امام رضا (ع) در نقاط مختلف شهرستان

بازی دراز ۱۴۰۴ : رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرپل ذهاب از برگزاری برنامه های فرهنگی در روز ولادت امام رضا (ع) در نقاط مختلف شهرستان خبر داد.

برگزاری برنامه های فرهنگی در روز ولادت امام رضا (ع) در نقاط مختلف شهرستان

حجت الاسلام حسن دوستیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز اظهار داشت: به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) در مساجد و تکایا سطح شهرستان مراسمات جشن و همچنین  ایستگاه های صلواتی برگزار خواهد شد.  

 وی افزود: در سطح شهر، مراسم جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) در پارک مجتمع شیرودی با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری و حضور عوامل صدا و سیمای استان کرمانشاه به همت شهرداری شهرستان برگزار خواهد شد.   

وی عنوان کرد: همچنین به مناسبت دهه کرامت و مصادف با روز میلاد امام رضا(ع) روز چهارشنبه هفته جاری، خُدام آستان قدس رضوی امام رضا(ع) به همراه پرچم رضوی وارد شهرستان سرپل ذهاب خواهند شد و در جوار حرم احمدابن اسحاق(ره) با عموم مردم دیدار می کنند. 

 حجت الاسلام دوستیان گفت: زندگی حضرت علی‌بن‌موسی الرضا(ع) الگوی یک زندگی اسلامی بود و از آن جایی که توسل به سیره معصومان(ع) در شرایط گوناگون، از ویژگی‌های دین مبین اسلام است، هر فردی که بخواهد حیات خود را با شرایط یک زندگی آرمانی و الهی منطبق کند، باید راه و روش آن بزرگوار را در پیش گیرد.  

 وی وجود حرم مطهر این امام بزرگوار در ایران اسلامی را بهترین هدیه الهی دانست و گفت: بهترین درس‌ها برای عبور از فتنه و انحرافات در سیره و منش ائمه به خصوص امام رضا (ع) وجود دارد.