پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 235829 ۱۲:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۸

در جلسه کمیته برنامه ریزی مطرح شد:

تخصیص ۳۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۱۱۶ پروژه عمرانی در شهرستان سرپل ذهاب

بازی دراز 1404: در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان سرپل ذهاب از تخصیص ۳۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۱۱۶ پروژه عمرانی در شهرستان خبر داده شد.

تخصیص ۳۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۱۱۶ پروژه عمرانی در شهرستان سرپل ذهاب

فرماندار سرپل ذهاب صدرالله بابلی در حاشیه برگزاری این جلسه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز اظهار داشت : به منظور بررسی پروژه های عمرانی در حوزه های مختلف شهرستان کمیته برنامه ریزی برگزار شد.

وی تشریح کرد: تعداد ۱۱۶ تا پروژه در حوزه های مختلف شهرستان اعم از حوزه امور عشایری، آب و فاضلاب ، ۱۱ طرح هادی در بنیاد مسکن ، نوسازی مدارس، بهداشت و درمان ، شهرک صنعتی ،میراث فرهنگی، ۱۳ طرح در جهاد کشاورزی ، طرح های مختلف در شهرداری و همچنین راهداری و حمل و نقل جاده ای و مدیریت منابع آب و آموزش و پرورش در حال اجرا می باشد.

وی افزود: برای این ۱۱۶ پروژه خوشبختانه  بیش از ۳۸۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است ،که بخشی از این اعتبارات از منابع اعتبارات کمیته برنامه‌ریزی شهرستان سرپل ذهاب در سال ۱۴۰۱ و  بخشی دیگر از این اعتبارات از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان برای تکمیل پروژه‌ها بود و همچنین بخشی دیگر از این اعتبارات از اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان و بخشی دیگر از اعتبارات ملی می باشد که امید است تا شهریورماه جاری شاهد افتتاح و هم بهره برداری رسیدن این پروژه‌ها باشیم و تحول خوب ایجاد شود.

وی عنوان کرد: خوشبختانه تخصیص اعتباری که به این پروژه ها داده شده است از ۷۰ درصد تا ۹۰ درصد و بعضی از پروژه تا ۹۵ درصد بوده و این امر مهم با نگاه ویژه استاندار کرمانشاه و تخصیص اعتبارات تملک دارایی و سرمایه برای شهرستان های زلزله زده و رفع مشکلات محقق شده است.

وی در پایان گفت: امسال هم با تاکید استاندارکرمانشاه اعتباراتی برای تکمیل پروژه‌ها در شهرستان اختصاص داده خواهد شد.