پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 235852 ۱۳:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹

صورت گرفت:

دیدار فرماندار شهرستان سرپل‌ذهاب با خانواده های تحت پوشش بهزیستی شهرستان

بازی دراز 1404:فرماندار سرپل‌ذهاب با تعدادی از خانواده های تحت پوشش بهزیستی ابن شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

دیدار فرماندار شهرستان سرپل‌ذهاب با خانواده های تحت پوشش بهزیستی شهرستان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز صبح امروز صدراله بابلی  به همراه رئیس بهزیستی شهرستان و همچنین برخی از کارشناسان ذیربط با تعدادی از معلولان و خانواده های آنها دیدار و گفتگو کردند.

بابلی در این بازدید در منزل معلولین بر تلاش و کمک به منظور افزایش رفاه افراد دارای معلولیت تاکید کرد و گفت: ما مسئولین وظیفه داریم به صورت ویژه مطالبات مردم ویژه افراد تحت پوشش را مورد رسیدگی قرار دهیم و برای حل مشکلات از برنامه ها و راهکارهای تخصصی بهره گیریم.

وی افزود: وظیفه مسئولان کمک به حل مشکلات جامعه معلولان و افراد نیازمند و ایتام می باشد و در این راستا باید با برقراری ارتباط عاطفی و ایجاد روحیه نشاط در جمع خانواده های تحت پوشش بهزیستی از آنان حمایت کرد.

وی گفت: از آنجا که معلولیت در ظاهر به عنوان یک محدودیت از نظر حضور فرد در اجتماع مادام با فرد خواهد بود؛ بنابراین خدمت صادقانه و دغدغه مند از سوی مسئولین یک وظیفه تلقی می شود تا این این عزیزان دارای معلولیت محدودیت های زیادی در جامعه نداشته باشند.

در پایان خانواده های دارای  افراد معلول نیز، مسائل و مشکلات خود را با فرماندار شهرستان در میان گذاشتند و خواستار رسیدگی و رفع آنها شدند.