پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 235853 ۱۴:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹

معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه خبر داد:

برگزاری جشنواره سراسری "سلاله" در بقاع متبرکه شهرستان های سرپل ذهاب، اسلام آباد غرب و گیلانغرب

بازی دراز 1404: معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره سراسری "سلاله" در چهار بخش «فرهنگی، اجتماعی، قرآنی و مدیریتی در بقاع متبرکه شهرستان های سرپل ذهاب، اسلام آباد غرب و گیلانغرب خبر داد.

برگزاری جشنواره سراسری "سلاله" در بقاع متبرکه شهرستان های سرپل ذهاب، اسلام آباد غرب و گیلانغرب

حجت الاسلام محمد قربانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز از برگزاری اولین جشنواره «سلاله» ویژه آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه خبر داد.

وی افزود: با توجه به اینکه بقاع متبرکه از ظرفیت های بالایی در حوزه های مختلف برخوردار می باشند و طبق فرمایش مقام معظم رهبری بایستی بقاع متبرکه به قطب فرهنگی تبدیل شوند، در همین راستا مقرر گردید اولین جشنواره «سلاله » در چهار بخش «فرهنگی، اجتماعی، قرآنی و مدیریتی در سه سطح از بقاع متبرکه برگزار گردد.

ایشان بیان کرد: با توجه به حجم گسترده برنامه ها و تعداد گسترده بقاع متبرکه در سراسر کشور و همچنین ایجاد عدالت در برگزاری جشنواره، مقرر شد آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه در سه سطح به رقابت بپردازند و هر سطح به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

حجت الاسلام قربانی گفت: جشنواره در دو مرحله مورد داوری و ارزیابی قرار خواهد گرفت که مرحله اول آن در استان ها و مرحله دوم آن در دبیر خانه مرکزی که در ستاد سازمان مستقر می باشد، انجام خواهد شد.