پربازدیدترین ها

سرویس: اقتصادی کد خبر: 236572 ۱۳:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۶/۰۴

در سومین روز از هفته دولت صورت گرفت:

افتتاح ۵ طرح عمرانی بااعتبار بیش از ۱۳ میلیارد تومان در شهرستان سرپل‌ذهاب

بازی دراز1404: در سومین روز از هفته دولت، ۵ طرح عمرانی بااعتبار ۱۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان با حضور شهریار حیدری نماینده حوزه انتخابیه قصر شیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان غرب، نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان سرپل‌ذهاب به بهره‌برداری رسید.

افتتاح ۵ طرح عمرانی بااعتبار بیش از ۱۳ میلیارد تومان در شهرستان سرپل‌ذهاب

به گزارش بازی دراز1404: صدراله بابلی فرماندار شهرستان سرپل‌ذهاب در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: در سومین‌ روز از هفته دولت، پروژه تولید ۳۵۰ هزار اصله نهال گلدانی در نهالستان انزل بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان مورد افتتاح قرار گرفت.

وی افزود: آسفالت روستای دار بلوط، از محل سفر ریاست جمهوری به شهرستان سرپل‌ذهاب با متراژ ۳ هزار و ۴۰۰ مترمربع و اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از دیگر پروژه‌های قابل بهره‌برداری است.

وی عنوان کرد: افتتاح منزل مسکونی روستای تپه کبود به همت کمیته امداد شهرستان بااعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون تومان در ۸۰ مترمربع زیربنا از محل اعتبارات بنیاد مسکن و کمیته امداد در سومین روز از هفته دولت در سرپل‌ذهاب افتتاح شد.

وی تصریح کرد: احداث کانال آبیاری در روستای کوییک بااعتباری بالغ‌بر ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی و استانی و ۷ کیلومتر آسفالت و ایجاد راه روستایی، احداث کانال به طول ۲۰۰ متر، بهسازی روکش آسفالت پشت تنگ ذهاب و افتتاح راه روستای مرشاعر بااعتباری بالغ‌بر ۱۰ میلیارد تومان از دیگر طرح‌های بود که امروز با حضور جمعی از مسئولین افتتاح شد.

همزمان با هفته دولت امسال، ۵۰ طرح در زمینه‌های مختلف با ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار در شهرستان سرپل‌ذهاب به بهره‌برداری می‌رسد.

هفته اول شهریور هرسال به مناسبت شهادت محمدعلی رجایی (رئیس‌جمهوری) و حجت‌الاسلام محمدجواد باهنر (نخست‌وزیر) ۲ دولت‌مرد بزرگ انقلاب اسلامی، هفته دولت نام‌گرفته است.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.