پربازدیدترین ها

کد خبر: 236578 ۱۳:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۰۵

قرارگاه فضای مجازی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه مطرح کرد:

برگزاری نشست تخصصی با فرزندان در مسیر حسین(ع)

بازی دراز۱۴۰۴: مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از برگزاری نشست تخصصی با فرزندان در مسیر حسین(ع) در بستر فضای مجازی خبر داد.

برگزاری نشست تخصصی با فرزندان در مسیر حسین(ع)

سعید کریمی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: با توجه به اهمیت حضور فرزندان به همراه خانواده‌ها در مسیر پیاده‌روی اربعین، نشست تخصصی با فرزندان در مسیر حسین(ع) با حضور حجت‌الاسلام ابوالقاسم خدادادی کارشناس امور تربیتی در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نشست تخصصی فردا دوشنبه ششم شهریور ماه 1402 ساعت 21 در بستر کانال نسرا کرمانشاه در روبیکا به آدرس NASRAKERMANSHAH@ برگزار می‌شود.

کریمی با دعوت از عموم مردم برای شرکت در این نشست تخصصی، گفت: اجتماع بزرگ اربعین یکی از عرصه‌های تحقق عینی و عملی آموزش‌های بدون کلام است.

مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: امکان آموزش مفاهیمی بلند چون گذشت، صبر، ساده‌زیستی، قناعت، تمرین اقامه نماز اول وقت، پرهیز از غیبت کردن و... در طول پیاده‌روی اربعین فراهم است.

به گفته کریمی خانواده‌ها باید در طول پیاده‌روی اربعین هوای فرزندان خود را داشته باشند و زمینه بازی را برای آنها فراهم کنند.

وی افزود: زوار اربعین باید در طول مسیر پیاده‌روی اربعین مراقب رفتارهای خود به‌ویژه در مواجهه با کودکان باشند و از عصبانیت، پرخاشگری و غر زدن بپرهیزند.

کریمی با تاکید بر آثار و برکات به‌همراه داشتن کودکان در این سفر معنوی، خاطرنشان کرد: در نشست تخصصی با فرزندان در مسیر حسین(ع) زوایای پنهان زیارت اربعین با حضور کودکان به‌طور مفصل مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

 

انتهای پیام/