پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 236587 ۲۱:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۰۶

امام جمعه شهرستان قصرشیرین:

همه امکانات برای تردد زائران اربعین در مرز خسروی فراهم است

بازی دراز۱۴۰۴: امام جمعه شهرستان قصرشیرین با بیان اینکه خدمات بسیار خوبی به زائران ارائه می‌شود، گفت: همه امکانات برای تردد راحت زائران اربعین در مرز خسروی فراهم است.

همه امکانات برای تردد زائران اربعین در مرز خسروی فراهم است

حجت الاسلام صادق صالحی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از بازی دراز اظهار داشت: مرز خسروی به برکت مجاهدت‌ها و تلاش‌های انجام شده به‌صورت 24 ساعته تردد در آن جریان دارد.

امام جمعه شهرستان قصرشیرین افزود: هر روز تردد زائران بیشتر می‌شود طوری که در شب گذشته بیش از 72 هزار نفر زائر از این مرز تردد کرده اند.

وی با بیان اینکه اتفاقات خوبی در پایانه مرزی خسروی در طرف ایرانی و عراقی رخ داده است، گفت: خدمات بسیار خوبی به زائران ارائه می‌شود و مردم رضایت داشتند.

حجت الاسلام صالحی افزود: همه امکانات برای تردد راحت زائران فراهم است و ماشین‌ها از پارکینگ‌ها تا نقطه مرزی زائران را منتقل می‌کنند.

 وی ادامه داد: مرز خسروی کهن‌ترین و قدیمی‌ترین مرز  میهن اسلامی ما و تنها مرز رسمی و بین المللی بوده است لذا  زائران اربعینی می‌توانند مرز خسروی را به عنوان یک مرز خوب می‌توانند برای تردد به کشور عراق انتخاب کنند.

حجت الاسلام صالحی گفت: بحمدالله اتفاق مبارکی افتاده این است که ائمه جمعه از سراسر کشور در استان‌های مرکز و شمالی از این مسیر مشرف می‌شوند و کارهای فرهنگی خوبی در کمیته اربعین در استان انجام شده از جمله حضور روحانیون در مسیر خروج و ورود و بدرقه زائران با قرآن و اسپند است.

وی تصریح کرد: نسبت به سال گذشته می‌توان گفت پیشرفت قابل قبولی در مرز خسروی شاهد هستیم و این پیشرفت‌ها از رضایت زائران کاملاً قابل مشاهده است و امیدواریم در سال‌های آتی شاهد افزایش بیش از پیش تردد زائران باشیم.