پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 236603 ۱۳:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۶/۰۹

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سرپل‌ذهاب خبر داد:

آسفالت جاده ۱۱ روستا در سرپل‌ذهاب بااعتباری بیش از ۱۲ میلیارد تومان

بازی دراز1404: مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سرپل‌ذهاب گفت: تعداد ۱۱ روستا در شهرستان‌ سرپل‌ذهاب در قالب اجرای نهضت آسفالت با حجم ۴۰ هزار مترمربع و اعتباری بیش از ۱۲ میلیارد تومان آسفالت شدند.

آسفالت جاده ۱۱ روستا در سرپل‌ذهاب بااعتباری بیش از ۱۲ میلیارد تومان

به گزارش بازی دراز1404: مصیب شهبازی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: امسال بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با همکاری دهیاری از محل اعتبارات قیر تهاتری، جاده ۱۱ روستا از توابع شهرستان زیرسازی و آسفالت‌ریزی کرده است.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته امسال بالغ‌بر ۴۰ هزار مترمربع زیرسازی و ‌آسفالت‌ریزی در معابر این ۱۱ روستا بااعتباری بیش از ۱۲ میلیارد تومان صورت خواهد گرفت.

مدیر بنیاد مسکن سرپل‌ذهاب یادآور شد: طرح هادی روستاها شامل بیس، زیرسازی، آسفالت، جدول‌کشی، سنگ‌فرش و ... است که در تلاش هستیم بستری مناسب برای رفاه حال ساکنین روستاها فراهم کنیم.

وی عنوان کرد: مردم شایسته‌ی بهترین خدمات هستند لذا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان و مجموعه همکاران، شوراها و دهیاران در امر آسفالت روستایی تمام تلاش خود را بکار گرفتند.

وی ادامه داد: این‌گونه اقدامات باعث پایداری جمعیت، توسعه روستای و خوشحالی مردم خواهد شد و حق مردم روستا است که ازاین‌گونه امکانات و خدمات بهره‌مند باشند.

شهبازی گفت: زیرساخت‌های سرپل‌ذهاب براثر زلزله در سال ۹۶ تخریب‌شده است، بنابراین باید تمام تلاش خود را بکار گیریم تا مردم بتوانند به سهولت از خدمات نظام جمهوری اسلامی در روستاها استفاده کنند.

وی در پایان تصریح کرد: یکی از خواسته‌های ما مسئولین جلوگیری از مهاجرت معکوس از شهر به روستا است تا در روستاها شاهد جنب‌وجوش و اشتغال و تولید در روستاها باشیم.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.