پربازدیدترین ها

کد خبر: 236652 ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۶/۱۶

مدیر کل آبفا استان کرمانشاه:

اقدامات آبفای استان در ایام اربعین مطلوب بوده است

بازی دراز۱۴۰۴: مدیر کل آبفا استان کرمانشاه گفت: اقدامات اداره آبفای استان کرمانشاه در ایام اربعین برای خدمت به زوار اباعبدالله الحسین علیه السلام مطلوب ارزیابی شده است.

اقدامات آبفای استان در ایام اربعین مطلوب بوده است

به گزارش بازی دراز۱۴۰۴: رضا داوودی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز ضمن تسلیت اربعین حسینی اظهارداشت: استان کرمانشاه در شهرستان کنگاور میزبان حدود ۷۰ درصد از زوار اربعین حسینی است و و در شهرستان اسلام آباد غرب بخشی از زوار به سمت استان‌های همجوار و قسمتی هم به سمت مرز خسروی می‌آیند.

وی افزود: آبفای استان برای پذیرایی و میزبانی از زوار مجموعه اقداماتی را در حوزه آب و فاضلاب در شهرستان‌های در مسیر زوار انجام داده است.

ایشان در ادامه  تأمین آب پایدار را از خدمات آبفای استان است برشمرد و گفت: تأمین آب پایدار در موکب‌ها، پارکینگ‌ها، مکان‌های اسکان و در سطح شهر‌های در مسیر زوار انجام شده و تمرکز بیشتر آبفای استان در مرز خسروی بوده است.

وی عنوان کرد: آب پایدار در شهر سومار نیز از دیگر اقدامات آبفای استان بود که با کیفیت بسیار مطلوبی بود و بصورت روزانه کیفیت این آب پایدار مورد بررسی قرار می‌گرفت.

وی اذعان داشت: آبفای استان علاوه بر تأمین آب پایدار در مرز خسروی آبرسانی بااستفاده از تانکر‌های ثابت و سیار نیز انجام می‌گرفت ضمن اینکه توزیع آب معدنی و یخ نیز انجام می‌شد.

ایشان با اشاره به اقدامات آبفای استان در بخش فاضلاب گفت: در تمامی شهر‌هایی که خدمات بصورت پایدار بوده دفع فاضلاب به شبکه متصل شده و در شهر خسروی بااستفاده از تانکر‌های تخلیه چاه و لجن کش‌ها فاضلاب‌ها را در پایانه خسروی و در پایانه منذریه تخلیه کرده‌ایم.

رئیس آبفای استان اذعان داشت: براساس آمار موجود و همچنین طبق بازدید‌هایی که توسط مسئولین مختلف کشوری از مجموعه اقدامات آبفای استان انجام می‌دادند سطح خدمات و اقدامات انجام شده را مطلوب ارزیابی کردند.

ایشان در پایان افزود: براساس پیش‌بینی‌ها مرز خسروی در سال آینده پایدارتر و زوار بیشتری را پذیرش خواهد کرد لذا از همین امروز برنامه‌ریزی برای فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم در سال آینده جهت انجام خدمات بهتر و بیشتر به زائرین اربعین حسینی در حال انجام است .