پربازدیدترین ها

کد خبر: 236668 ۲۰:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۶/۱۹

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سرپل‌ذهاب خبر داد:

برگزاری جشن عاطفه‌ها در ۲۳ پایگاه ثابت و سیار در شهرستان

بازی دراز۱۴۰۴: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سرپل‌ذهاب از برگزاری جشن عاطفه‌ها در ۲۳ پایگاه ثابت و سیار در شهرستان خبر داد.

برگزاری جشن عاطفه‌ها در ۲۳ پایگاه ثابت و سیار در شهرستان

به گزارش بازی دراز۱۴۰۴: کیومرث یاری نژاد در گفتگو با خبرنگاربازی دراز اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها اوایل مهرماه و در قالب ۲۳ پایگاه ثابت و سیار در  سطح شهر و روستا‌های سرپل‌ذهاب برگزار می‌شود.

وی افزود: پرشورتر از سال‌های گذشته جشن عاطفه‌ها در آستانه شروع سال تحصیلی با همراهی خیرین و مردم نوعدوست شهرستان در کمک به دانش‌آموزان نیازمند و بی‌بضاعت برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در این پویش ملی که با هدف تأمین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان برگزار می‌شود، کمک‌های مردمی و خیرین جمع‌آوری شده تا همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید لوازم‌التحریر، البسه و سایر مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان تهیه و در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) سرپل‌ذهاب خاطر نشان کرد: این جشن در مدارس شهرستان  نیز در چهارم مهرماه برگزار خواهد شد تا دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها در این جشن یاریگر همنوعان خود باشند.

وی تأکید کرد: موارد جمع‌آوری شده در هر مدرسه بعد از جمع‌بندی به همت مدیریت همان مدرسه به دانش‌آموزان نیازمند و بی‌بضاعت شناسایی شده، تحویل خواهد شد.

یاری نژاد گفت: برگزاری این جشن بعد معنوی و فرهنگی و روانی آحاد مردم را تحت تأثیر قرار داده و در جهت انتقال فرهنگ نوع دوستی حائز اهمیت است و تنها ارزش مادی آن ملاک نخواهد بود.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستا‌ها در حریم مرز واقع هستند.