پربازدیدترین ها

کد خبر: 236670 ۱۵:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۰

مدیر شرکت توزیع برق سرپل‌ذهاب خبر داد:

تبدیل یکصد کیلومتر شبکه مسی شهری و روستایی به کابل خودنگهدار در شهرستان سرپل‌ذهاب با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد تومان

بازی دراز۱۴۰۴: مدیر شرکت توزیع برق شهرستان سرپل‌ذهاب گفت: یکصد کیلومتر از خطوط مسی انتقال برق در شهرستان سرپل‌ذهاب با کابل‌های خودنگهدار با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد تومان تعویض شده که این امر منجر به کاهش قابل توجه تلفات و افزایش کیفیت برق منطقه شده است.

تبدیل یکصد کیلومتر شبکه مسی شهری و روستایی به کابل خودنگهدار در شهرستان سرپل‌ذهاب با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد تومان

به گزارش بازی دراز۱۴۰۴: بهرام پرویز نژاد در گفتگو با خبرنگار بازی دراز با اشاره به اجرای عملیات تبدیل یکصد کیلومتر از شبکه انتقال برق مسی به کابل خود نگهدار در سرپل‌ذهاب با اعتبار ۴۵ میلیارد تومان اعلام کرد: اولویت اول در اجرای این پروژه مسیر‌هایی است که احتمال وقوع سرقت سیم در این مناطق زیاد بوده یا سرقت سیم اتفاق رخ داده است.

وی گفت: دومین اولویت مسیر‌هایی است که دارای ضعف برق هستند که با تعویض سیم، هم ضعف برق از بین رفته و هم شاهد کاهش تلفات شبکه در این مناطق خواهیم بود.

وی افزود: کاهش تلفات، افزایش رضایت‌مندی مشترکین، افزایش ایمنی کارکنان و مشترکین و جلوگیری از تخریب طبیعت از جمله مزایای این پروژه می‌باشد.

وی افزود: در حین اجرای این طرح در نقاطی که شبکه فرسوده بوده است کار ترمیم نیز همزمان انجام شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان سرپل‌ذهاب تصریح کرد: اجرای این طرح عظیم هم به کاهش تلفات انرژی کمک زیادی می‌کند و همچنین امکان تحویل انرژی در نقطه‌ای در داخل شهر فراهم شده است.

وی در پایان به مزایای این طرح اشاره کرد و گفت: پایداری شبکه برق، نوسازی شبکه برق، کاهش سرقت شبکه سیمی برق و کاهش افت فشار برق از مهمترین مزایای تبدیل شبکه سیمی برق به کابل خود نگهدار است.

شهرستان سرپل‌ذهاب ۳۵ هزار مشترک برق دارد.