پربازدیدترین ها

کد خبر: 236694 ۱۳:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۷

رئیس جهاد کشاورزی سرپلذهاب اعلام کرد:

توزیع اقلام اساسی کالاهای تنظیم بازار در شهر سرپلذهاب

بازی دراز ۱۴۰۴ : رئیس جهاد کشاورزی سرپلذهاب از توزیع اقلام اساسی کالاهای تنظیم بازار در شهر سرپلذهاب خبر داد و گفت: کار نظارت و بازرسی به طور مستمر انجام می‌شود و با هرگونه تخلفی به شدت برخورد می شود.

توزیع اقلام اساسی کالاهای تنظیم بازار در شهر سرپلذهاب

خلیل حیدری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:کار نظارت و بازرسی به طور مستمر در سطح بازار شهرستان انجام می‌شود و با هرگونه تخلفی به شدت برخورد می شود.  

   وی به توزیع اقلام اساسی کالاهای تنظیم بازار در سطح شهر اشاره کرد و گفت: ۹۶ هزار و ۵۸۰ کیلوگرم برنج هندی ، ۱۸هزار و ۶۰۰ کیلوگرم برنج تایلندی،۳۴هزار و ۴۰۰ کیلوگرم مرغ منجمد، ۲۳هزار و ۱۹۵ کیلوگرم گوشت قرمز منجمد ، ۶۴هزار و ۶۵۰ کیلوگرم شکر و ۵۳هزار کیلوگرم قند توزیع شده است.   

رییس ستاد تنظیم بازار شهرستان گفت: ۳۶۳ مورد بازدید از قصابی ها ، مرغ فروشی ها ، میوه فروشی ها ، شیرینی فروشی ها ، میادین میوه و تره بار ، میدان فروش احشام و... در راستای نظارت و کنترل قیمت ها و جلوگیری از احتکار اقلام اساسی و برخورد با گران‌فروشان و کم فروشان بازدید بعمل آمده که در این راستا ۱۲ مورد پرونده تعزیراتی و به ۱۸ واحد صنفی تذکر کتبی داده شد.

   خلیل حیدری گفت: در بازدید مشترک کارگروه آرد و نان از خبازی ها با هدف کنترل قیمت ، کیفیت و وزن نان و رعایت مسائل بهداشتی، به تعداد ۱۱۳ مورد و ۱۸ پرونده در تعزیرات حکومتی تشکیل شده است.  

 حیدری بیان کرد: تشکیل ۴ جلسه رصد و پایش ارپ و نان و سامانه هوشمند سازی جهت بررسی کارنامه خبازی های سطح شهرستان و معرفی ۶ مورد به دادگاه و ۲ مورد به اداره تعزیرات حکومتی و تذکر کتبی به ۱۶ خبازی متخلف از دیگر اقدامات انجام شده است.   

 وی در پایان از بازدید یک هزار و ۶۰۰ مورد از واحد های صنفی و تشکیل تعداد ۱۶۰  پرونده‌ تعزیراتی خبر داد. 

  شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز مسترک با کشور عراق دارد.