پربازدیدترین ها

کد خبر: 236710 ۱۷:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۱

به مناسبت هفته دفاع مقدس:

همایش پیاده روی با خانواده در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز ۱۴۰۴ : به همت اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران ، اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزش های همگانی همایش پیاده روی با خانواده به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سرپل ذهاب برگزار شد.

همایش پیاده روی با خانواده در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

در حاشیه این همایش حجت اله صفری رییس اداره ورزش و جوانان سرپل ذهاب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ورزش در یک جامعه  باعث شادابی و نشاط و زندگی بهتر می شود و ورزش از بهترین داروهای ایست که برای بیماری تعبیه شده است 

  وی افزود: ورزش در هر جامعه که رونق داشته باشد باعث زندگی و روح بخشی آن جامعه خواهد بود.   

صفری گفت: توسعه و نهادینه سازی ورزش در جامعه، نیازمند فرهنگ سازی در خصوص اهمیت ورزش را دارد که مردم باید از تاثیرات ورزش برسلامت آشنا شوند تا ورزش را در اولویت خود قرار دهند .

   وی ادامه داد: در تقویم ایران هفته دفاع مقدس جزو آن دسته از مناسبت های پرافتخاری است که بزرگداشت آن به هر شکلی یک وظیفه و ضرورت ملی محسوب می شود. 

   وی در ادامه گفت: دفاع مقدس باید زنده بماند و همه مطلعیم که ما در معرض شبیخون یا تهاجم فرهنگی هستیم و تمام تلاش خود را برای مقابله با آن خواهیم کرد.

    صفری در پایان گفت: سلامتی جامعه محور توسعه است و با وضعیت فعلی جوامع مبنی بر ماشینی بودن و عدم تحرک، سلامتی افراد به شدت خطرآفرین است یکی از راه های اصلی مقابله با آن همین پیاده روی است.

   در پایان این همایش به نفرات شرکت کننده به قید قرعه جوایزی اهدا شد .