پربازدیدترین ها

کد خبر: 236939 ۱۸:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷

فرماندار سرپل ذهاب :

کتاب رسانه ای قوی  برای رشد فکر و اندیشه و  معرفت انسان است

بازی دراز ۱۴۰۴ : فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: کتاب رسانه ای قوی  برای رشد فکر و اندیشه و  معرفت انسان است .

کتاب رسانه ای قوی  برای رشد فکر و اندیشه و  معرفت انسان است

صدراله بابلی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار اظهار داشت: کتاب دروازه رشد و توسعه و راه نجات انسان از جهل است و با آن می توان قله های بزرگ علمی را تصاحب کرد.    

وی افزود: کتاب سودمندترین دوست انسان و همراه همیشگی انسان است و مفید ترین سرگرمی سودبخش است که به انسان آرامش می دهد.  آرامش و احساس نشاط انسان ها و جامعه در پرتو گسترش کتابخوانی تامین می‌شود و جامعه کتابخوان از امنیت بیشتری برخوردار است.

    وی عنوان کرد: جامعه نیازمند توسعه و ترویج  فرهنگ کتابخوانی است و اگر کتابخوانی در بین نوجوانان و جوانان گسترش یابد بی شک آینده ای روشن پیشروی نسل جدید و آینده ایران خواهد بود.     

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: کتاب رسانه ای قوی  برای رشد فکر و اندیشه و  معرفت انسان است  و همچنین می تواند یک ابزار مهم و تاثیرگذار در پیشگیری از آسیب های اجتماعی باشد و لازم است در این حوزه هم به کتاب توجه شود.  

  ایشان افزود: کتاب عامل شناخت فرهنگ و تمدن یک منطقه و لذا باید از کتاب برای هویت فرهنگی و تمدنی شهرستان بهره برد و جوانان را بیشتر با طرفیت های تاریخی و تمدنی شهرستان آشنا کرد.   

 وی در پایان اشاره کرد: امید است در پرتو کتاب و کتابخوانی شاهد رشد و توسعه جامعه و آرامش و رفاه مردم و تحقق شعار سرپل ذهاب شهر دانایی  باشیم.  

  سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت ۴۸ کیلومتر نوار مرزی با عراق دارد.