پربازدیدترین ها

کد خبر: 236940 ۱۸:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد:

افتتاح کتابخانه روستای قلعه واری در سرپل ذهاب

بازی دراز ۱۴۰۴ : همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، با حضور فرماندار، جمعی از مسئولان، اعضاء خیریه کشوری بیماران خاص و مردم روستای قلعه واری ، کتابخانه ای در این روستا افتتاح شد.

افتتاح کتابخانه روستای قلعه واری در سرپل ذهاب

صدراله بابلی فرماندار شهرستان سرپل ذهاب در حاشیه این افتتاح با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی گفت : افتتاح این کتابخانه می تواند آغاز راهی نو در سطح منطقه باشد.    

وی افزود : راه نجات جامعه و رشد و پیشرفت کشور ، توجه به علم و دانش و کتاب است و لذا باید فرهنگ در اولویت برنامه ریزی قرار گیرد.     

بابلی افزود : از موسسه خیریه بیماران خاص برای ساخت این کتابخانه تقدیر و تشکر می کنم و به خیرین گرامی برای این همت ادای احترام می کنم.     ب

ابلی افزود : مردم این منطقه نجیب و قانع هستند و در طول هشت سال دفاع مقدس با رشادت و فداکاری این را ثابت کردند؛ و فداکارانه از ایران اسلامی دفاع کردند.    

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب افزود : مردم سرپل ذهاب در زلزله سال ۹۶ دچار صدمات دردناکی شد ، اما ملت ایران با مهر ماندگار خود ، صحنه های باشکوهی را خلق کردند.  

 در پایان این مراسم از همه دست اندرکاران ساخت کتابخانه تقدیر شد و کتابخانه روستا افتتاح شد.    

شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.