پربازدیدترین ها

کد خبر: 236963 ۱۷:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد:

دیدار و تجلیل از پرستاران بیمارستان شهدای سرپلذهاب به مناسبت روز پرستار

بازی دراز ۱۴۰۴ : فرماندار سرپل‌ذهاب در معیت مدیر کل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان شهدای شهرستان ضمن دیدار با پرستاران و تبریک این روز ، از زحمات پرستاران در عرصه سلامت مردم تجلیل کرد.

دیدار و تجلیل از پرستاران بیمارستان شهدای سرپلذهاب به مناسبت روز پرستار

صدراله بابلی فرماندار سرپلذهاب در حاشیه این دیدار اظهار داشت: در زمان کرونا که کشور ما با آن روبرو شد، نقش کادر درمانی و پرستاران پر رنگ تر جلوه کرد. با وجود تمام مشکلاتی که این قشر با آن روبرو بودند عشق و علاقه به کارشان و دلسوزی آنها نسبت به بیماران باعث شد تا در بدترین شرایط و احتمال خطر جانی برایشان دست از خدمت برندارند.

   وی افزود: بالا رفتن سطح سلامت جامعه در گرو حضور پرستاران متخصص و مسئولیت پذیر می باشد و ما نیز با رعایت اصول بهداشتی باید در این کار با آنها همکاری نماییم. 

  فرماندار شهرستان بیان کرد: نقش پرستارها نقش بارزی است و آنها دارای وظیفه منحصر به فردی هستند چون وقت بیشتری را در کنار بیماران بوده و در بهبودی آنان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.     

وی ادامه داد: کسانی که برای حفظ سلامتی ما تلاش و کوشش می‌کنند باید قدردانشان باشیم از همین رو آرزوی سلامتی برای همه پرستاران عزیز و خانواده‌هایشان داریم که باعث شدند در بحران ویروس منحوس کرونا کمترین آسیب را به همگان بزنند. 

  لازم به ذکر است در پایان با اهدای گل و لوح تقدیر از پرستاران بیمارستان شهدای شهرستان سرپل ذهاب تقدیر و تجلیل به عمل آمد.   

 شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.