پربازدیدترین ها

کد خبر: 237829 ۱۰:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۰/۲۱

رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه:

اجتماع بزرگ حقوقدانان انقلابی در کرمانشاه برگزار می‌شود

بازی دراز 1404:رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه گفت: در راستای محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی اجتماع بزرگ حقوقدانان انقلابی در کرمانشاه برگزار می‌شود.

اجتماع بزرگ حقوقدانان انقلابی در کرمانشاه برگزار می‌شود

مهرداد چراغی در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی «مرصاد»، اظهار داشت: با عنایت به موضوع مهم فلسطین ضرورت دارد اقدامات حقوقی منسجم و گسترده‌ای در راستای این محکومیت انجام شود.

رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه افزود: جهت محکومیت جنایت‌های ضد حقوق بشری رژیم نامشروع و جعلی صهیونیستی تجمعی خودجوش همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی گفت: این تجمع بزرگ حقوقدانان انقلابی استان کرمانشاه که با حضور حقوقدانان و سایر اقشار مردم برگزار خواهد شد هتاکی‌ها، رفتارهای خلاف قوانین بین‌المللی و جنایات فجیع رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم می‌کنند.

چراغی ادامه داد: این تجمع روز یکشنبه بیست و چهارم دی‌ماه سال‌جاری ساعت ۱۳ در مقابل دادگستری کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به طرح شکایت جنایات علیه رژیم غزه گفت: این طرح که توسط حدود ۲ هزار حقوقدان کرمانشاهی امضا شده خواهان بررسی در دیوان کیفری بین‌المللی هستند.

چراغی افزود: اعتراض وکلا و حقوقدانان بر این است تا جلوی وحشی‌گری‌های رژیم صهیونیستی در منطقه گرفته شود و در قالب قطعنامه سازمان ملل که حتی امکان وتوی آن نیز وجود دارد، برخورد قانونی با مرتکبان جنایت اخیر انجام شده و رژیم صهیونیستی به عنوان جنایتکار جنگی مورد پیگیری و محاکمه قرار گیرد.