پربازدیدترین ها

سرویس: سیاسی کد خبر: 238147 ۲۰:۳۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱

جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم۲2بهمن درسرپل‌ذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم۲۲بهمن با حضور امام‌جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین سرپل‌ذهاب در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم۲2بهمن درسرپل‌ذهاب برگزار شد

صدراله‌بابلی فرماندار شهرستان سرپل‌ذهاب در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم ۲۲بهمن گفت: دشمن نگران ایام‌الله‌ها است ، چرا که ایام الله‌ها فرصت مناسبی برای تبیین‌دستاوردهای‌انقلاب است .

  

وی افزود: یوم‌الله ۲۲بهمن روز رهایی‌ملت‌ایران از زیر یوق‌استکبار و استبداد بود همچنین یادآور مجاهدت و ایثارملت رشیدایران و پیروزی‌انقلاب‌اسلامی به رهبری‌امام‌راحل عظیم‌‌الشأن حضرت امام‌خمینی«ره» و جانفشانی شهیدان‌سرافراز این سرزمین است.

وی عنوان کرد: امام‌راحل با خدا معامله کرد و با ایمان به خداوند توانست مردم را برای خلق‌حماسه بزرگ‌انقلاب‌اسلامی بسیج کند.  

فرماندار شهرستان سرپل‌ذهاب گفت: دشمن نگران ایام‌الله‌ها است ، چرا که ایام‌الله‌ها فرصت‌مناسبی برای تبیین‌دستاوردهای‌انقلاب است که نسل‌های‌امروزی بدانند برای این انقلاب چه خون‌های ریخته شده و باید قدردان آن‌باشیم.

حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی ساداتی امام‌جمعه سرپل‌ذهاب در ادامه گفت:مردم سرپل‌ذهاب علی‌رغم مشکلات‌اقتصادی هیچ‌گاه نسبت به ارزش‌ها و آرمان‌های نظام‌جمهوری‌اسلامی‌ایران،عقب‌نشینی نکردند،حضور کم‌سابقه مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن، اتحادمردم در جلوگیری از تجمع در اغتشاشات سال‌گذشته گویای این مطلب است.

وی اظهار داشت: شکر این نعمت به این است که،آنچه که وظیفه داریم و می‌توانیم در راستای‌خدمت به نظام‌مقدس‌جمهوری‌اسلامی و سربازی‌ولایت انجام دهیم تا مقدمه‌ای برای طلوع‌خورشیدعظمای‌ولایت و ظهورحضرت بقیة‌الله‌الاعظم (روحی و ارواحنا له الفداء) فراهم شود.

امام‌جمعه شهرستان اعلام کرد: مردم مؤمن و متدین و همیشه در صحنه و بیدار شهرستان سرپل‌ذهاب نیز روزیکشنبه 22بهمن ساعت ۹و۳۰دقیقه صبح از محل میدان‌امام‌خمینی ره) به سمت چهاراره احمدابن‌اسحاق(ره) این شهرستان حرکت خواهند کرد، امید است این مراسم باشکوه‌تر از سال‌های گذشته و با گام‌هایی استوارتر برگزار گردد.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.

 

 

۱۲ بهمن سالروز ورود امام خمینی (ره) بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران به میهن در سال ۱۳۵۷ تا ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در همان سال، دهه فجر نامیده می‌ شود.