پربازدیدترین ها

سرویس: سیاسی کد خبر: 238336 ۱۷:۰۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۵

امام‌جمعه شهرستان سرپل‌ذهاب:

شرکت در انتخابات یک امر عبادی محسوب می‌شود

بازی دراز 1404:امام‌جمعه شهرستان سرپل‌ذهاب گفت: تکلیف شرعی و قانونی همه ما است که در انتخابات شرکت کنیم و این حضور ما علاوه بر امرسیاسی واجتماعی ، امرعبادی محسوب خواهد شد.

شرکت در انتخابات یک امر عبادی محسوب می‌شود

حجت‌الاسلام سید محمدعلی ساداتی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری‌تحلیلی «بازی‌دراز» گفت : از ابتدای حرکت حضرت امام‌ (ره) و شروع‌انقلاب از سال۱۳۴۲ و تا پیروزی‌انقلاب در سال۱۳۵۷ و بعد از آن مهم‌ترین پشتوانه و عامل قوت نظام‌اسلامی ، حضورمردم و پشتیبانی‌مردم از حاکمیت و لبیک به فرامین‌انقلاب بوده است.

وی افزود: امروز که دنیا شاهد اتفاق بزرگی در نوارغزه است و می‌بینیم که استکبار با تمام‌قوا به جنگ مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین آمده و از هیچ‌گونه خباثت و رذالتی و جنایتی خودش را مبرا نمی‌داند.

وی تصریح کرد: نظام‌اسلامی که همواره یکی از شعارهای او مبارزه و ایستادگی در مقابل ابرقدرت‌ها و ظالمان و استکبارجهانی بوده، با پشتیبانی مردم‌آگاه و بصیر ایران‌زمین، یکبار دیگر قدرت خود را به تمام دنیا نشان خواهد داد.

حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی ساداتی گفت:مهم‌ترین عرصه‌ای که ما می‌توانیم امروزه، حامی و پشتیبان نظام و حاکمیت‌اسلامی باشیم حضور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب اصلح خواهد بود.

وی تأکید کرد: تکلیف‌شرعی و قانونی همه ما است که در انتخابات شرکت کنیم و این حضور ما علاوه بر امرسیاسی و اجتماعی ، امرعبادی محسوب خواهد شد.

وی در پایان گفت: امید است، شاهد این باشیم در روز ۱۱اسفندماه همه مردم واجد شرایط، با حضورانقلابی و به موقع و آگاهانه خود این راه مبارزه با استکبار و همچنین راه پیشرفت و راه برطرف کردن مشکلات و راه حمایت‌کردن از حاکمیت انتخاب خواهند کرد و در پای صندوق رأی حاضر خواهند شد.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.

گفتنی است، ۲۲۶ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار برای جمع‌آوری آرای‌مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای‌اسلامی و ششمین‌دوره خبرگان‌رهبری در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب پیش‌بینی شده است.