پربازدیدترین ها

کد خبر: 238339 ۱۳:۱۸ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶

فرماندار سرپلذهاب خبر داد:

آمادگی ۴۲ شعبه ثابت و ۵۸ شعبه اخذ رای سیار برای انتخابات در شهر و روستاهای سرپلذهاب

بازی دراز ۱۴۰۴ : فرماندار سرپلذهاب گفت: در مجموع ۴۲ شعبه ثابت و ۵۸ شعبه اخذ رای سیار برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهر سرپل‌ذهاب و روستاها و همچنین ششمین دوره خبرگان رهبری پیش‌بینی شده است.

آمادگی ۴۲ شعبه ثابت و ۵۸ شعبه اخذ رای سیار برای انتخابات در شهر و روستاهای سرپلذهاب

صدراله بابلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز گفت: پایه و اساس توسعه و پیشرفت و رفع موانع و مشکلات کشور انتخابات است و انتخابات می تواند قدرت ملی و بین المللی را افزایش دهد.  

 وی افزود: خوشبختانه مردم زمان شناس و بصیر داریم که در ۴۵ سال عمر بابرکت جمهوری اسلامی ثابت کردند حافظ آرمان ها و ارزشها انقلاب اسلامی هستند و در انتخابات زیادی با مشارکت حداکثری شرکت کردند.  

 ایشان گفت: انتخابات یک وظیفه الهی و ملی و انسانی است که همه ما باید چهار راهبرد رقابت، سلامت و امنیت و مشارکت را مدنظر قرار دهیم.   

وی بیان داشت: در سرپلذهاب، نشست های بصیرتی و جهاد تبیین با موضوع مشارکت در انتخابات برگزار شده است، امید است مردم در سراسر کشور، استان کرمانشاه، ویژه شهرستان مرزی سرپلذهاب در ۱۱ اسفند جاری، یک انتخابات با مشارکت بالا برگزار خواهند کرد.  

  صدراله بابلی گفت: این روزها در آستانه انتخابات شور و نشاط خوبی بین مردم برای حضور در روز ۱۱ اسفند سال جاری وجود دارد، و مردم مثل گذشته به دشمنان می فهمانند حافظ و حامی انقلاب اسلامی هستند و فرامین امام جامعه مدنظر خود قرار می دهند و به دشمن هم می فهمانند همچنان مقاوم ایستاده هستند، نقشه های دشمنان یکی پس از دیگری خنثی خواهند کرد.   

 فرماندار شهرستان گفت: انتظاری که از مردم ،سیاسیون، متنفذین، معتمدین و تأثیرگذاران می رود که مُبلغ حضور مردم در پای صندوق های رای باشند، نقش های دشمن را خنثی کنند.

   وی گفت: دشمنان جمهوری اسلامی برنامه ریزی های کردند، که درصد مشارکت مردم در انتخابات کم باشد، ولی مردم نشان خواهند داد که فرامین ولی زمان مدنظر قرار خواهند داد و یک حماسه بی نظیر در تاریخ ثبت و ضبط خواهند کرد.

   وی تشریح کرد: ۱۰۰ شعبه اخذ رای در شهر و روستاهای سرپلذهاب با ۲ هزار نفر عوامل هیئت های اجرایی، هیئت نظارت و هیت بازرسی و محافظین، نمایندگان فرماندار و بخشدار، ناظرین شورای نگهبان، کاربران رایانه در روز ۱۱ اسفندماه جاری آماده هستند.  

 وی با بیان اینکه در مجموع ۴۲ شعبه اخذ رای ثابت و ۵۸ شعبه اخذ رای سیار در نظر گرفته شده است،گفت: در بخش مرکزی ۴۲ صندوق ثابت و ۱۸ صندوق سیار، در بخش ذهاب ۲۴ شعبه اخذ رای سیار و در بخش قلعه شاهین ۱۳ صندوق سیار و دو صندوق ثابت آماده اخذ رای هستند.    

شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.   

گفتنی است، ۲۲۶ شعبه اخذ رای ثابت و سیار برای جمع‌آوری آرای مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب و ششمین دوره خبرگان رهبری پیش‌بینی شده است.