پربازدیدترین ها

کد خبر: 238360 ۱۲:۱۸ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷

امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب:

انتخابات مظهر مردم‌سالاری دینی است / حضور گسترده مردم در انتخابات باعث تشکیل یک مجلس مقتدر می شود

بازی دراز1404: امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب گفت : انتخابات مظهر اراده ملی و مردمسالاری دینی است که مردم آنرا در زمره وظایف دینی ، ملی و انقلابی خود می دانند .

انتخابات مظهر مردم‌سالاری دینی است / حضور گسترده مردم در انتخابات باعث تشکیل یک مجلس مقتدر می شود

به گزارش بازی دراز1404:ماموستا رشید ثنایی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهارداشت : انتخابات مظهر اراده ملی و مردم‌سالاری دینی است که ملت بزرگ ایران در ۴۴سال گذشته آنرا در زمره وظایف شرعی ، ملی ، انقلابی و غفلت ناپذیر خود تلقی کرده و با حضور خود عزت و عظمت و اقتدار ایران را به رخ جهانیان کشیده است .

وی افزود : مردم در ۱۱ اسفند امسال نیز همچون تمام میادین دیگر انقلاب حضوری پرشور و گسترده داشته و سیلی دیگری به گوش دشمنان و استکبار جهانی خواهد زد .

امام جمعه اهل سنت شهرستان تصریح کرد : مردم باحضور گسترده خود در انتخابات علاوه براینکه بر آمال و آرزوهای دشمنان خط بطلان می کشند با رای خود و انتخاب افراد اصلح باعث تشکیل یک مجلس مقتدر خواهند شد .

ثنایی خاطرنشان کرد : مردم شهرستان در یوم الله ۲۲بهمن حماسه سازی کرده و اتحاد و بصیرت خودرا به نمایش گذاشتند که لازم است از این حضور با شور و شعور مردم تقدیر کنم .

وی در پایان ضمن دعوت از مردم برای حضور در انتخابات افزود : مردم انقلابی شهرستان قطعا همچون حماسه یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر در ۱۱ اسفند با حضور گسترده خود در پای صندوقهای اخذ رای حماسه دیگری را خلق کرده و برگ زرین دیگری بر افتخارات ملت بزرگ ایران در روزشمار انقلاب اسلامی خواهند افزود.

پایان پیام//