پربازدیدترین ها

سرویس: سیاسی کد خبر: 238451 ۱۰:۵۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۴

همه آمدند؛

انتخابات ۱۱ اسفند سند ولایت‌مداری سرپل‌ذهابی‌ها

بازی دراز 1404:مردم شریف و ولایت‌مدار سرپل‌ذهاب همگام با ملت ایران با لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضوری حماسه خلق کردند.

انتخابات ۱۱ اسفند سند ولایت‌مداری سرپل‌ذهابی‌ها

انتخابات  ۱۱ اسفند با تمام مسائل و حواشی ریز و درشت آن به پایان رسید و در بسیاری از حوزه‌های انتخابیه رقابت انتخاباتی جای خود را به رفاقت، خدمت و کار و تلاش برای ساختن ایرانی آباد و رفع مشکلات مردم داد. 

بی‌شک پیروز و برنده واقعی انتخابات در  روز ۱۱ اسفند ملت بزرگ ایران اسلامی بودند که به ندای رهبر و مقتدای خود لبیک گفته و پای صندوق‌های اخذ رأی حاضر شدند و در حالی که دشمنان نظام و انقلاب فکر می‌کردند کمتر از ۲۵ درصد مردم پای صندوق بیایند مشارکت ۴۰ درصدی را به ثبت رسانده و حماسه بزرگ دیگری را خلق کردند. 

در شهرستان سرپل‌ذهاب از هفته‌ها قبل تمام شهرستان بسیج شدند تا فضای شهرستان را آماده برگزاری انتخاباتی پرشور کنند، فرمانداری و ستاد انتخابات شهرستان براساس دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت کشور مقدمات برگزاری انتخابات را فراهم کردند. 

۱۰۰ شعبه برای رأی‌گیری تعیین شد و ۲ هزار نفر نیز برای اجرای انتخابات در قالب عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی سازماندهی شده و آموزش‌های لازم را فراگرفته و در جلسات مختلف علاوه بر آموزش توجیه و تحویل ملزومات برای برگزاری انتخاباتی سالم و امن را متعهد شدند که در برابر آرای مردم امانت‌دار باشند. 

تلاش و تکاپوی دشمنان خارج‌نشین و عوامل خودفروخته داخلی از مدت‌ها قبل برای دلسرد کردن مردم وعدم حضور پای صندوق اخذ رأی و تحریم انتخابات آغاز شده بود و تمام توان خود را به میدان آورده بودند و از طریق شبکه‌های تلویزیونی و فضای مجازی انتخابات کشور را مورد هجمه قرار داده و با حضور کارشناسانی که توجیه شده بودند سعی در القای این مطلب به مردم داشتند که وظیفه امروز آن‌هاعدم حضور پای صندوق‌های اخذ رأی است. 

شرایط کشور از لحاظ تورم و گرانی و وجود مشکلات معیشتی و همچنین بروز اغتشاشات در سال گذشته، دشمنان را خوش‌بین کرده بود که برای اولین بار انتخاباتی با مشارکت حداقلی از سوی مردم در ۱۱ اسفند برگزار خواهد شد و ضربه بزرگی را به نظام خواهند زد و برنامه‌ریزی‌های خود را نیز برای بعد از آن پیش‌بینی کرده بودند اما با وجود تحلیل‌ها و تفاسیرشان از وضعیت و شرایط کشور یک‌جا را در نظر نگرفته بودند و آن هم این مطلب بسیار مهم است که ملت بزرگ ایران مردمی بصیر، انقلابی، زمان‌شناس، ولایت‌مدار و وفادار به آرمان‌های انقلاب، امام راحل و شهدا هستند. 

مردم همان‌گونه که در ۴۵ سال گذشته ثابت کردند پای نظام و انقلاب خود ایستاده‌اند این بار نیز با وجود مشکلات معیشتی و اقتصادی نشان دادند که پای نظام و انقلاب خود ایستاده و رهبر و مقتدای خود را تنها نخواهند گذاشت. 

 

حضور پای صندوق‌های رأی در راستای لبیک به فرمان رهبر انقلاب

مهدی کریمی از مردم سرپل‌ذهاب در گفتگو با خبرنگار بازی دراز؛ گفت: انتخابات حق تعیین سرنوشت برای مردم است همچنین حضور در انتخابات یک وظیفه شرعی، قانونی و ملی است و ما برای لبیک به ندای رهبر عزیزمان پای صندوق‌ها حاضر شده و رأی خود را به صندوق انداختیم تا چشم دشمن کور شود. 

فرآیند انتخابات به ترتیب و بر اساس زمان‌بندی طی می‌شد تا نوبت به فصل تبلیغات نامزدهای انتخاباتی رسید که فضای شهرستان یکی حال و هوای انتخاباتی به خود گرفت، در هر نقطه‌ای از شهر که می‌رفتی تصاویر و پوسترهای نصب شده نامزدهای انتخاباتی به چشم می‌خورد، کارناوال‌های خودرویی و تجمعات مردمی در نقاط مختلف شهر برپا شده بود برنامه‌ریزی ستاد انتخابات برای سخنرانی نامزدها انجام شده و در زمان‌های اعلام شده سخنرانی‌ها و اعلام برنامه‌ها به‌خوبی انجام می‌گرفت و همه چیز آماده برگزاری یک انتخابات پرشور بود. 

مردم با حضور در انتخابات نقشه‌های دشمنان را خنثی کردند

صدرالله بابلی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز، ضمن تقدیر از حضور حداکثری مردم در انتخابات، اظهار داشت: مردم شهرستان مردمی بصیر، آگاه، روانشناس و ولایت‌مدار هستند که در ۱۱ اسفند برگ زرین دیگری بر افتخارات خود افزودند. 

فرماندار سرپل‌ذهاب خاطرنشان کرد: ۱۱ اسفند یک روز مهم در کشور بود که بسیاری از بنگاه‌های شایعه‌پراکنی دشمنان در خارج و داخل برای کاهش حضور مردم در انتخابات تلاش کردند که حضور حداکثری مردم نقشه‌های آن‌ها را خنثی کرد و این حماسه ماندگار شایسته تقدیر است. 

وی تصریح کرد: مشارکت قابله توجه و تحسین‌برانگیز مردم در انتخابات پیام‌های مهمی برای مسئولان دارد که مهمترین آن لزوم خدمتگزاری صادقانه، بی‌منت و حضور در کنار مردم است. 

مردم برای حفاظت از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب سنگ تمام گذاشتند که لازم است از این حماسه‌سازی آن‌ها تقدیر کرده و خدماتی شایسته به مردم ارائه دهیم.

در سرپل‌ذهاب انتخابات همزمان با سراسر کشور از ساعت ۸ صبح در ۱۰۰ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار شهری و روستایی بخش‌های سه‌گانه شهرستان آغاز شد و از همان ساعات اولیه مردم در شعبات حاضر شدند و هر چقدر از زمان شروع انتخابات می‌گذشت حضور مردم نیز پررنگ‌تر می‌شد. 

انتخابات امسال به زعم مسئولان شهرستان یکی از کم‌حاشیه‌ترین انتخابات برگزار شده در تاریخ شهرستان بوده است. 

مشارکت ۵۱ درصدی سرپل‌ذهابی‌ها موئد ولایت‌مداری آن‌ها است

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی ساداتی نیز در گفتگو با خبرنگار بازی دراز، ضمن تبریک پیروزی ملت ایران در انتخابات ۱۱ اسفند، اظهار داشت: انتخابات امسال یکی از مهم‌ترین انتخابات تاریخ انقلاب اسلامی است که دشمن نگاه ویژه‌ای به آن داشت و از مدت‌ها قبل تلاش خود را برای تحریم آن توسط مردم آغاز کرده بود. 

امام جمعه سرپل‌ذهاب افزود: از یک سال گذشته دشمن، کمپین‌های تحریم انتخابات را شکل داده بود و پیش‌بینی می‌کرد که کمتر از ۲۰ درصد مردم ایران در انتخابات شرکت کنند. 

وی تصریح کرد: دشمنان خارج‌نشین و عوامل خودفروخته داخلی تلاش بسیاری کردند که مشارکت حداقلی در انتخابات رقم بخورد اما مردم نشان دادند که هنوز پای نظام و انقلاب خود ایستاده و دشمن را ناکام گذاشتند. 

حجت‌الاسلام والمسلمین ساداتی ضمن تقدیر از مردم، اذعان داشت: مردم شهرستان مشارکتی ۵۱ درصدی را به ثبت رساندند که قابل تقدیر است و امیدواریم مسئولان نیز قدردان این حضور باشند و برای خدمت‌رسانی به مردم تلاش بیشتری انجام دهند. 

 انتخابات به پایان رسید و ملت بزرگ ایران پیروز و برنده اصلی آن بود و با حضور خود پای صندوق‌های اخذ رأی ثابت کرد که پای نظام و انقلاب خود ایستاده و بر آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدا پایبند هستند.