پربازدیدترین ها

کد خبر: 238711 ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان سرپل ذهاب خبر داد:

توزیع یک هزار بسته معیشتی بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان

بازی دراز ۱۴۰۴ : رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان سرپل ذهاب از توزیع یک هزار بسته معیشتی بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان به ارزش یک میلیارد تومان خبر داد.

توزیع یک هزار بسته معیشتی بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان

کیومرث یاری نژاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز گفت: در راستای کمک های مؤمنانه و در ماه مبارک رمضان با همت مرکز نیکوکاری قادری الحسینی یک هزار بسته معیشتی بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سرپل ذهاب توزیع شد.  

 رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان سرپل ذهاب گفت: این بسته های معیشتی شامل برنج ،روغن ،خرما،گوشت قرمز به ارزش هر بسته یک میلیون تومان است. 

  وی افزود: در مجموعا یک میلیارد تومان هزینه تهیه بسته های حمایتی شده و بین خانواده های تحت حمایت با اولویت مناطق حاشیه ای شهر توزیع گردید.  

 وی در ادامه ضمن تشکر از همکاری صمیمانه خیرین و مراکز نیکوکاری با امداد در مناسبت های مختلف گفت: بی شک اقدامات ارزنده‌ای در رسیدگی به ایتام و تاسی از مشی و شیوه مولا و مقتدای مومنان ابوالایتام حضرت امیرالمومنین‌علی(ع) در فرهنگ دینی و اسلامی صورت می گیرد و از جایگاه ویژه ای برخوردار است و حمایت از ایتام و محرومان اندوخته گرانقدری در پیشگاه خداوند باری تعالی خواهد بود.   

کیومرث یاری نژاد گفت: امید است بتواند این امر خداپسندانه و فرهنگ حمایت از همنوعان را در سطح کشور گسترش دهد.  

 سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند. همچنین تعداد ۴هزار و ۸۰۷ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سرپلذهاب هستند.