پربازدیدترین ها

کد خبر: 238713 ۱۲:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴

فرماندار سرپلذهاب:

طرح تامین و توزیع میوه شب عید تا ۱۲ فروردین در شهرستان ادامه دارد

بازی دراز ۱۴۰۴ : فرماندار سرپلذهاب خبر داد: طرح تامین و توزیع میوه شب عید تا ۱۲ فروردین در شهرستان ادامه دارد و هیچ گونه محدودیتی در عرضه میوه های تنظیم بازار شب عید وجود ندارد

طرح تامین و توزیع میوه شب عید تا ۱۲ فروردین در شهرستان ادامه دارد

صدراله بابلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز در سرپلذهاب، از اجرای طرح تامین و توزیع میوه شب عید با هدف کنترل قیمت و کاهش قیمت بازار و تحویل به مصرف کننده نهایی در این شهرستان خبر داد. 

   وی گفت: قیمت تنظیم بازار سیب زرد  ۳۲ هزارتومان و  پرتقال تامسون ۱۹ هزار تومان می باشد.   

 بابلی افزود: براساس کارگروه تنظیم بازار استان کرمانشاه، قیمت میوه های تنظیم بازار تعیین و عرضه می شود و هیچ گونه محدودیتی در عرضه میوه های تنظیم بازار شب عید وجود ندارد و همشهریان عزیز سرپل ذهاب به میزان مورد نیاز می توانند سیب و پرتقال خریداری کنند.  

  ایشان تصریح کرد: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون ۲۰ تن میوه تنظیم بازار توزیع شده است و تا ۱۲ فروردین ماه توزیع میوه تنظیم بازار ادامه دارد.  

  وی در پایان از شهروندان خواست، موارد کم فروشی،گرانفروشی و دیگر تخلفات صنفی به مراجع اطلاع و در کمترین زمان ممکن شاهد برخورد قانونی با متخلفین در حوزه های مختلف باشند.   

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.