پربازدیدترین ها

کد خبر: 238720 ۱۴:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۷

فرماندار سرپل ذهاب خبرداد ؛

بازدید بیش از ۷۰ هزار مسافر نوروزی از شهرستان

بازی دراز ۱۴۰۴ : فرماندار سرپل‌ذهاب از بازدید بیش از ۷۰ هزار نفر مسافر نوروزی از جاذبه های طبیعی ، تاریخی ، مذهبی و یادمان‌های دفاع مقدس شهرستان خبرداد .

بازدید بیش از ۷۰ هزار مسافر نوروزی از شهرستان

صدراله بابلی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک سال نو اظهارداشت : از روزهای پایانی سال گذشته تا به امروز حدود ۷۰ هزار نفر از نقاط مختلف کشور وارد شهرستان سرپل ذهاب شده و از جاذبه های تاریخی و طبیعی و مذهبی و یادمان‌های دفاع مقدس شهرستان بازدید کرده اند .  

وی افزود :  برنامه ریزی های لازم در ستاد خدمات سفر شهرستان برای میزبانی شایسته از میهمانان نوروزی انجام شده و شهرستان آمادگی لازم برای استقبال از مسافرین نوروزی را دارد . 

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد  : شهرستان سرپل ذهاب در فصل بهار دارای آب و هوایی مطبوع است و با وجود جاذبه های طبیعی بکر و آثار باستانی با قدمت بسیار ، یادمان‌های دفاع مقدس و وجود بارگاه مقدس حضرت احمدابن اسحاق (ره) در ایام نوروز مقصد مسافرین بسیاری از اقصی نقاط کشور خواهد بود .  

ایشان با اشاره به آماده نمودن مقدمات اسکان مسافرین نوروزی در شهرستان اذعان کرد :  برای اسکان مسافرین نوروزی در شهرستان مدارس متعددی تجهیز شده و در کنار این مدارس تعدادی واحد بومگردی نیز آماده اسکان میهمانان نوروزی است . 

وی اظهارداشت : نقش آنوبانی نی ، گوردخمه داوود ، زیج منیژه ، طاق گرا ، پارکها و تفرجگاهها و سیاه چادرها ، یادمان‌های دفاع مقدس ، آبشار پیران و جاذبه های طبیعی و حرم مطهر احمد ابن اسحاق (ره) مورد بازدید میهمانان نوروزی قرار گرفته است و بیشترین آمار بازدید از دشتها و سرابهای طبیعی شهرستان انجام شده است . 

فرماندار شهرستان تصریح کرد : شهرداری سرپل‌ذهاب برنامه های متنوعی را در پارک ابتدای شهر تدارک دیده که تا روز پنجشنبه ادامه دارد و قابل تقدیر است .

 بابلی در پایان از خدمات تمام دستگاههای خدمات رسان شهرستان  و همچنین تلاشهای نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی در تامین امنیت شهرستان تقدیر کرد .