پربازدیدترین ها

کد خبر: 238722 ۱۰:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸

معاون سیاسی فرمانداری سرپلذهاب اعلام کرد:

محکومیت حمله به بیمارستان شفای غزه و خواستار اقدام بین المللی در برابر رژیم غاصب اسرائیل

بازی دراز ۱۴۰۴ : معاون سیاسی فرمانداری سرپلذهاب ضمن اعلام محکومیت حمله به بیمارستان شفای غزه گفت: خواستار اقدام بین المللی در برابر رژیم غاصب اسرائیل هستیم.

محکومیت حمله به بیمارستان شفای غزه و خواستار اقدام بین المللی در برابر رژیم غاصب اسرائیل

خسرو تمری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز در خصوص آخرین وقایع تلخ رژیم غاصب اسرائیل در غزه و فلسطین گفت : فلسطین جایگاه ویژه های در مناسبت های مقاومت دارد و این جایگاه زمینه اتحاد و وحدت جهان اسلام را فراهم کرده و نظام سلطه با محوریت اسرائیل و حمایت آمریکا و کشورهای استعمالگر به دنبال این هستند ابن جایگاه مخدوش کنند و از ببن ببرند اما مقاومت مردم فلسطین مانع از این شده است که رژیم اسرائیل بتواند به اهداف خود برسد.   

وی افزود: رژیم کودک کش اسرائیل در طی چندماه گذشته با اقدامات دردمنشانه و خونبار و تجاوزات مکرر، تلاش کرده تا زمینه حذف فلسطین فراهم کند اما با مقاومت ملی مردم فلسطین و مجاهدت رزمندگان فلسطین مواجهه شده و نتوانسته است به اهداف خود برسد. اما در اقداماتی وحشتناک کشتن و به شهادت رساندن زنان فلسطینی، تاکنون بیش از ۳۰ هزار از مردم به شهادت رسانده است. 

  تمری اظهار داشت: این اقدامات دردمنشانه فلسطین با موج اعتراضات جهانی مواجهه شده و خوشبختانه تلاش پروپاگاندای رژیم صهیونیستی برای وجاهت و حقانیت بخشیدن ، اشغالگری خود را زیر سوال برده است و سالها تلاش اسرائیل برای اینکه بتواند حقانیت خود را به اثبات برساند با اقدامات مقاومت گونه رزمندگان فلسطینی به پایان رسیده است.   

ایشان تصریح کرد: رژیم کودک کش اسرائیل به دنبال این است که در کنار اقدامات و حملات نظامی و کشتار مردم بی گناه زمینه ای را فراهم کند که از طُرق مختلف نظامی از هیچ گونه خوی غیرانسانی و حیوانی خود کوتاه نیاید.   

وی گفت: حمله به بیمارستان ها و کشتار مادران نمونه ای از این خوی دردمنشی است و در آخرین گمانه زنی های رسانه ای شاهد اتفاق ناگواری بودیم که بسیار جامع جهانی دردمند کرده و مردم جهان را آزرده است.  

  معاون سیاسی فرمانداری سرپلذهاب گفت: تجاوز گروهی به زنان و دختران در بیمارستان شفاء نمونه ای ازاین خوی حیوانی رژیم غاصب اسرائیل است و به هیچ وجهه بخشودنی نیست و جامع جهانی این رفتار زشت و ناپسند را محکوم میکند.  

 وی در پایان تاکید کرد: امید است جامعه جهانی تصمیمی عادلانه برای برخورد با اسرائیل و رژیم غاصب کودک کش انجام دهند. 

  سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.