پربازدیدترین ها

کد خبر: 238724 ۱۹:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸

در سرپل‌ذهاب صورت گرفت :

بازدید مسئولین از یادمان شهدای بازی دراز

بازی دراز ۱۴۰۴ : فرماندهی و جانشین فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم( ص) استان ، فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب با حضور در یادمان شهدای بازی دراز از اقدامات انجام گرفته در این یادمان بازدید نمودند .

بازدید مسئولین از یادمان شهدای بازی دراز

سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه استان و سردار مسعود قنبری جانشین فرماندهی سپاه  استان ، دکتر صدراله بابلی فرماندار سرپل‌ذهاب و سرهنگ مجتبی کاکایی فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب با حضور در یادمان شهدای بازی دراز از اقدامات انجام گرفته در این یادمان برای مراسم صعود به ارتفاعات بازی دراز بازدید نمودند .

  فرماندار سرپل‌ذهاب در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت : سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کارهای زیربنایی و اساسی خوبی در یادمان شهدای بازی دراز انجام گرفته است که قابل تقدیر است .

 دکتر بابلی افزود : سپاه شهرستان اقدامات خود برای رفاه حال زائرین یادمان شهدای بازی دراز را از سال گذشته آغاز کرده و اقدامات خوبی را  در محل یادمان در ارتفاعات ، در طول مسیر و هم در پایین ارتفاعات انجام داده است.

 نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : یکی از اقدامات خوب سپاه استان ایجاد راه دسترسی دوم و آسفالت آن است که عدم وجود راه برگشت جداگانه در سنوات گذشته مشکلاتی را برای تردد خودرویی ایجاد می کرد . 

وی افزود : این پروژه عمرانی توسط پیمانکار در حال انجام است و قبل از برگزاری مراسم صعود سراسری در اردیبهشت ماه به بهره برداری می رسد که لازم است از سپاه استان و پیمانکار مربوطه تقدیر کنم . 

فرماندار شهرستان خاطرنشان کرد : در سال گذشته ۴۰ هزار زائر در مراسم صعود به بازی دراز شرکت نمودند و امسال قطعا جمعیت بیشتری در این مراسم حضور خواهند یافت که لازم است آمادگی لازم برای میزبانی شایسته از زائرین انجام گیرد . 

بابلی گفت : در شهرستان سرپل ذهاب از سال گذشته جلسات متعددی برای برنامه ریزی مراسم انجام شده ، کمیته های شش گانه تعیین شده و شرح وظایف دستگاههای مختلف شهرستان برای همکاری و تعامل با سپاه ناحیه معین و ابلاغ شده است و آمادگی کامل در شهرستان برای فراهم کردن مقدمات برگزاری مراسمات بزرگداشت عملیات غرورآفرین بازی دراز وجوددارد ‌ .