پربازدیدترین ها

کد خبر: 238725 ۱۲:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سرپلذهاب خبر داد:

تصادف زنجیره ای در محور سرپلذهاب به قصرشیرین و برجای ماندن ۳ کشته و زخمی

بازی دراز ۱۴۰۴ : معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سرپلذهاب از وقوع تصادف زنجیره ای در محور سرپلذهاب به قصرشیرین خبر داد و گفت این حادثه ۳ کشته و زخمی برجای گذاشت.

تصادف زنجیره ای در محور سرپلذهاب به قصرشیرین و برجای ماندن ۳ کشته و زخمی

خسرو تمری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز اظهار داشت: شب گذشته ساعت ۱۹ و ۴۰ دقیقه چهارشنبه ۸ فروردین ماه در محور سرپل ذهاب به قصرشیرین سه دستگاه خودرو پژو پارس ، سمند و وانت نیسان با هم تصادف کردند. 

  وی افزود: در این حادثه خودروی سمند دچار حریق شده که پس از مهار آتش توسط نیروهای آتش نشانی ، نیروهای هلال احمر ۲ نفر فوتی را از لابلای آهن آلات داغ رهاسازی و ۱ نفر مصدوم نیز از خودروی پژو رهاسازی کرده و جهت انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شد. 

  وی اشاره کرد: افراد فوتی نیز تحویل عوامل قضایی حاضر در محل حادثه شد.  

 معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سرپلذهاب گفت: با توجه به حساسیت و ضرورتی که در خصوص محور سرپل ذهاب به قصرشیرین وجود دارد ، ایمن سازی این مسیر به عنوان یک ضرورت باید دستور کار قرار گیرد.   

وی گفت: نقش راننده در وقوع تصادف بسیار حائز اهمیت است و بیشترین آمار علت وقوع حوادث رانندگی نیز مربوط به خطای انسانی است که نیاز است رانندگان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی رانندگی از حوادث ناگوار رانندگی جلوگیری کنند.    

خسرو تمری در پایان تاکید کرد: همچنین مسئولان نیز وظیفه دارند با ایمن سازی راه ها، تلفات ناشی از تصادفات رانندگی را به حداقل ممکن کاهش دهند.   

 شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.