پربازدیدترین ها

کد خبر: 238726 ۱۲:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹

صورت گرفت:

بازدید گشت مشترک تنظیم بازار سرپلذهاب از میدان میوه وتره بار وخبازی های سطح شهرستان

بازی دراز ۱۴۰۴ : گشت مشترک تنظیم بازار سرپلذهاب با هدف جلوگیری از تخلف صنفی، از میدان میوه وتره بار وخبازی های سطح شهرستان بازدید بعمل آوردند.

بازدید گشت مشترک تنظیم بازار سرپلذهاب از میدان میوه وتره بار وخبازی های سطح شهرستان

مدیریت جهادکشاورزی شهرستان سرپلذهاب ایرج بهرامی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز گفت :در راستای کنترل و نظارت بیشتر و مستمر بر بازار و به منظور عملکرد واحد های صنفی وصیانت از حقوق مصرف‌کنندگان، گشت مشترک تنظیم بازار  شهرستان باحضور نماینده فرمانداری وادارات جهاد کشاورزی، اداره صنعت ومعدن ، اداره اماکن ،اداره غله و اداره شبکه بهداشت و درمان شهرستان اقدام به بازرسی ونظارت بر میدان میوه وتره بار وخبازی های سطح شهرستان شد.   

 وی هدف از این بازرسی جلوگیری از هرگونه تخلف عنوان کرد و گفت: در این گشت مشترک دو پرونده تعزیراتی تشکیل وبه اداره تعزیرات حکومتی ارجاع شد.  

 وی در ادامه گفت: طرح تامین و توزیع میوه شب عید با هدف کنترل قیمت و کاهش قیمت بازار و تحویل به مصرف کننده نهایی در این شهرستان از همان ابتدای نوروز اجرا شده است. 

   ایشان تصریح کرد: براساس کارگروه تنظیم بازار استان کرمانشاه، قیمت میوه های تنظیم بازار تعیین و عرضه می شود و هیچ گونه محدودیتی در عرضه میوه های تنظیم بازار شب عید وجود ندارد و همشهریان عزیز سرپل ذهاب به میزان مورد نیاز می توانند سیب و پرتقال خریداری کنند. 

    مدیریت جهادکشاورزی شهرستان سرپلذهاب در پایان از شهروندان سرپلذهابی خواست هرگونه تخلف،گران فروشی،کم فروشی،احتکار را به سامانه 124 گزارش دهند تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و برخود قانونی اقدام گردد.

   سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.