پربازدیدترین ها

کد خبر: 238741 ۱۲:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی:

ترور فرماندهان مقاومت نشانه ضعف رژیم صهیونیستی است

بازی دراز 1404:عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن صهیونیستی باید منتظر انتقام سخت باشد، گفت: ترور فرماندهان مقاومت نشانه ضعف رژیم صهیونیستی است.

ترور فرماندهان مقاومت نشانه ضعف رژیم صهیونیستی است

محمد رشیدی در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد»؛ اظهار داشت: روز جهانی قدس به فرمان امام خمینی(ره) برای همبستگی جهانی علیه رژیم صهیونیستی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تشکیل شد تا توجه جهانیان را به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه جلب کند و منجر به آزادی این سرزمین اسلامی شود.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی به گفته امامین انقلاب اسلامی غده سرطانی جهان اسلام است و باید تمام مسلمانان برای آزادی این پاره تن اسلام از دست جنایاتکاران صهیونیستی تلاش کنند.

رشیدی بیان کرد: امسال با توجه به جنایات و خونریزی‌های رژیم صهیونیستی در فلسطین و به ویژه غزه روز جهانی قدس از اهمیت بیشتری برخوردار است و حرکت ناجوانمردانه و بزدلانه ترور فرماندهان مقاومت در سوریه نیز اهمیت آن را دوچندان کرده است.

وی ادامه داد: ترور فرماندهان مقاومت در سوریه نشانه ضعف و استیصال رژیم پوشالی صهیونیستی است زیرا در تمام عملیات‌هایی که علیه مردم فلسطین و محور مقاومت با تمام پشتیبانی کشورهای غربی طراحی کرده بود شکست خورده و نتوانسته به اهداف تعیین شده دست پیدا کند.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: حمله به سفارتخانه ایران در سوریه و ترور فرماندهان نظامی مقاومت خلاف تمام قوانین بین‌المللی است و نزد همه کشورها چنین وقایعی محکوم است زیرا نقض حاکمیت کشورمان است.

رشیدی عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران بنا به منویات مقام معظم رهبری قطعا با مسببان این حرکت تروریستی برخورد خواهد کرد و انتقام خون پاک شهدای خود را خواهد گرفت و تاکید می‌کنیم که این حرکت نشانه ضعف رژیم صهیونیستی است.

وی اضافه کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال باید یک موج جهانی را علیه رژیم صهیونیستی با وجود جنایات و نسل‌کشی‌های انجام گرفته ایجاد کند که به فضل الهی پایان این رژیم جعلی بنا به گفته رهبر انقلاب سریع‌تر رخ خواهد داد و کمتر از ۲۵ سال گفته شده نابود می‌شود.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مردم مقتدر اما مظلوم فلسطین در مقابل تمام ظلم‌ها و جنایات با قدرت ایمان ایستادگی کرده‌اند و هر چه این حملات بیشتر می‌شود مقاومت این مردم نیز بیشتر می‌شود و در این میان تمام مسلمانان وظیفه دارند از مردم فلسطین حمایت کنند.

رشیدی خاطرنشان کرد: حکام کشورهای عربی نیز امروز وظیفه بزرگ و مهمی را عهده‌دار هستند و باید موضع خود را شفاف و قاطع بیان کنند و روز قدس باید به محلی برای موضع‌گیری جهانی علیه رژیم صهیونیستی تبدیل شود همان‌گونه که در بسیاری از کشورها تجمعات ضد صهیونیستی بسیاری برپا می‌شود.