پربازدیدترین ها

سرویس: سیاسی کد خبر: 238743 ۱۳:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

معاون عمرانی‌فرمانداری سرپل‌ذهاب بیان کرد:

دعوت از مردم ولایتمدار شهرستان برای شرکت در راهپیمایی روزقدس

بازی دراز 1404:معاون عمرانی‌فرمانداری سرپل‌ذهاب از مردم ولایتمدار و مؤمن شهرستان برای شرکت در راهپیمایی روزقدس دعوت به‌عمل آورد.

دعوت از مردم ولایتمدار شهرستان برای شرکت در راهپیمایی روزقدس

مرزبان بساطی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری‌تحلیلی بازی‌دراز گفت: روز جهانی‌قدس میراث ماندگار و گران‌بهای امام‌راحل و روز اتحادامت‌اسلام و روز شکست معامله غرب و روز تثبیت آرمان فلسطین است.

وی افزود:قدس قبله اول و سرزمین مقدس مسلمانان است.امروز وظیفه داریم نسل جدید انقلاب و جوانان و نوجوانان این مرز و بوم را نسبت به مسئله قدس آگاهی دهیم .

بساطی بیان کرد: روز جهانی قدس، میراث ابتکاری رهبر کبیرانقلاب در راستای دفاع و حمایت از حقوق مستضعفان و مبارزه با استکبارجهانی است که واکاوی ابعاد آن برای نسل‌های‌امروزی و آتی انقلاب امری ضروری و لازم است.

وی گفت: از مردم ولایتمدار و مژمن شهرستان سرپل‌ذهاب دعوت می‌شود هم‌چون گذشته همدل و همگام با مردم فلسطین با شرکت پرشور و حماسی خود در راهپیمایی روزقدس و آخرین جمعه ماه مبارک‌رمضان باردیگر کینه و انزجار خود را بر علیه رژیم اشغالگر قدس ابراز نمایند.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰هزارنفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.