پربازدیدترین ها

سرویس: اقتصادی کد خبر: 239330 ۱۴:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۲

درسرپل‌ذهاب صورت گرفت:

برگزاری جلسه شورای آرد و نان شهرستان

بازی دراز 1404:جلسه شورای آرد و نان شهرستان سرپل‌ذهاب با حضور اعضای این شورا در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد .

برگزاری جلسه شورای آرد و نان شهرستان

جلسه شورای آرد و نان شهرستان سرپل‌ذهاب با حضور فرماندار و اعضای این شورا در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد .

فرماندار سرپل‌ذهاب در این جلسه اظهارداشت : پخت نان با کیفیت یکی از موارد مهم حقوق شهروندی است که لازم است همه برای احترام به این حق شهروندان تمام تلاش خود را به کار گیرند .  

صدراله بابلی افزود : بررسی و نظارت مداوم بر نانوایی‌ها باید مورد توجه قرار گیرد و اگر واحدی از نانوایی‌ها عملکرد مناسب داشت ، باید تشویق شود و اگر غیر از این بود قطعاً باید برخورد لازم صورت گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : کارگروه ساماندهی آرد و نان جهت رضایتمندی شهروندان باید ساماندهی ، تأمین و توزیع آرد و کیفیت بخشی پخت نان را در اولویت برنامه‌های مهم خود قرار دهد .

ایشان بابیان اینکه حاصل فعالیت نانوایان به طور مستقیم در سفره مردم مشاهده می‌شود اذعان کرد : کیفیت و کمیت نان بر قوت و خوراک مردم اثر دارد و و هرگونه تغییر در آن می‌تواند باعث رضایت و یا نارضایتی آنان شود.

فرماندار سرپل‌ذهاب خاطر نشان کرد : دولت سیزدهم در راستای تحقق عدالت در جامعه ، طرحی را آغاز کرده که جز با همراهی مردم و همدلی اصناف و به ویژه نانوایی‌ها نمی‌توانست اثربخشی مناسبی داشته باشد خبازی‌ها در اجرای این طرح نقش مهمی ایفا می‌کنند و از آنان درخواست می‌شود همچون سابق با پخت و عرضه نان با کیفیت، عمل به دستورالعمل‌ها و قوانین، یاریگر مردم و دولت باشند.

صدراله بابلی در پایان افزود : با هرگونه کم فروشی ، عدم رعایت بهداشت محیط، پایین بودن کیفیت پخت نان از سوی واحدهای نانوایی برخورد و به شکایت های مردمی از این واحدها رسیدگی خواهد شد.