پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 239350 ۱۴:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۳

فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب خبرداد :

دستگیری ضاربین دو فقره نزاع در شهرستان

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب از دستگیری ضاربین دو فقره نزاع صورت گرفته در شهرستان توسط عوامل انتظامی خبرداد .

دستگیری ضاربین دو فقره نزاع در شهرستان

سرهنگ نوذر نظری در گفتگو با خبرنگارپایگاه خبری تحلیلی بازی دراز اظهارداشت : مأمورین کلانتری ۱۱ پلیس شهرستان در پی دریافت گزارش دو فقره نزاع در شهرستان بلافاصله به محل اعزام شده که متأسفانه ضاربین از محل متواری شده بودند .

ایشان بابیان اقدامات پلیس برای دستگیری ضاربین بلافاصله آغاز گردید ادامه داد : پلیس شهرستان با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای ضاربین شده واین دو ضارب را که باعث ایجاد بی‌نظمی و محل نظم و امنیت در شهرستان شده بودند  را دستگیر و روانه زندان کرد .

رئیس پلیس شهرستان در ادامه گفت : حفظ نظم و امنیت شهرستان و آرامش مردم خط قرمز پلیس است پدر این رابطه با کسی مماشات نخواهد کرد و لذا پلیس با کسانی که نظم و آرامش مردم و جامعه را برهم زنند قاطعانه برخورد خواهد کرد .

وی در پایان افزود : به تمام کسانی که در فکر ایجاد بی‌نظمی و اخلال در نظم عمومی جامعه هستند هشدار می‌دهم که پلیس هرگز اجازه جولان دادن و به خطر افتادن امنیت مردم را به این افراد نخواهد داد و برخورد پلیس با آن‌ها سخت خواهد بود ‌.