پربازدیدترین ها

سرویس: سیاسی کد خبر: 239367 ۱۳:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۴

جانشین فرماندهی انتظامی سرپل‌ذهاب خبر داد:

توقیف ۸۷ خودرو در طرح ضربتی برخورد با خودروهای «حادثه‌ساز» در شهرستان

بازی دراز 1404:جانشین فرماندهی انتظامی سرپل‌ذهاب گفت : ۸۷ دستگاه خودرو در طرح ضربتی برخورد با خودروهای «حادثه‌ساز» در شهرستان که شبانه باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان و ایجاد صدای نامتعارف شده بود ، توقیف شدند.

توقیف ۸۷ خودرو در طرح ضربتی برخورد با خودروهای «حادثه‌ساز» در شهرستان

سرهنگ منوچهر نیکوآیین در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز با اشاره به استمرار طرح ضربتی جمع‌آوری و توقیف خودروهای شوتی افزود : در پی مطالبات مردمی در خصوص برقراری نظم و ایجاد آرامش در ساعات پایانی شب و برخورد با وسایل نقلیه دارای صدای ناهنجار ، مأموران انتظامی شهرستان سرپل‌ذهاب با همکاری مأموران پلیس راهور طرح ارتقای امنیت اجتماعی را در این شهرستان اجرایی کردند.

وی افزود : در این راستا با اجرای طرح‌های متعدد ۸۷ دستگاه خودروی شوتی ، پنوماتیک و خودروهای دارای انبار شکاری و ۲۸ دستگاه موتور سیکلت فاقد پلاک توقیف و روانه پارکینگ شدند.

ایشان خاطرنشان کرد : در اجرای این طرح با خودروها و موتور سیکلت‌هایی که در ساعات پایانی شب با انجام حرکات نمایشی، تولید صدای ناهنجار و داشتن چراغ‌های غیر مجاز و رانندگی با سرعت‌های بالا در برخی نقاط شهر سرپل‌ذهاب باعث سلب آسایش و امنیت شهروندان می‌شدند ، برخورد شد.

سرهنگ منوچهر نیکوآیین تاکید کرد: برخورد با هنجار شکنان و متخلفان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و با خاطیان برابر مقرارت برخورد می‌شود.

جانشین فرماندهی انتظامی سرپل‌ذهاب در پایان از شهروندان نیز خواست در صورت مشاهده رانندگی هنجارشکنانه بلافاصله مراتب را به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.