پربازدیدترین ها

سرویس: سیاسی کد خبر: 239392 ۱۲:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶

فرماندار خبرداد:

گشت‌های مشترک بازرسی نقش‌مهمی در پیشگیری از تغییرکاربری های غیرمجاز دارد/ لزوم برخورد قاطع دستگاه‌های اجرایی شهرستان با ساخت و سازهای غیرمجاز

بازی دراز 1404:فرماندار سرپل‌ذهاب با تأکید بر لزوم برخورد قاطع دستگاه‌های اجرایی شهرستان با ساخت و سازهای غیرمجاز گفت : ایجاد گشت‌های مشترک بازرسی نقش مهمی در پیشگیری از تغییرکاربری‌های غیرمجاز دارد.

گشت‌های مشترک بازرسی نقش‌مهمی در پیشگیری از تغییرکاربری های غیرمجاز دارد/ لزوم برخورد قاطع دستگاه‌های اجرایی شهرستان با ساخت و سازهای غیرمجاز

صدراله بابلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز اظهارداشت : برخورد با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرقانونی در سرپل‌ذهاب باید با جدیت دنبال شود.

وی افزود : شهرداری‌ ، جهاد کشاورزی ، منابع طبیعی و ادارات ذیربط در رسیدگی به تخلفات ساختمانی از ابتدا اهتمام جدی داشته باشند و از عوامل بازدارنده و تمامی ابزارهای قانونی برای برخورد با متخلفین و پیشگیری از ساخت و سازها و تغییر کاربری‌ های غیرمجاز اراضی زراعی و باغی استفاده کنند.

ایشان با اشاره به راهکارهای پیشگیری از تغییرکاربری های غیرمجاز اذعان داشت : ایجاد گشت‌های مشترک بازرسی و انجام بازرسی‌های مستمر در شهرستان از راهکارهای موثر برای پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در شهرستان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : دستگاه‌های اجرایی ذیربط و مجموعه فرمانداری برای مقابله با متخلفان ساخت و ساز غیر مجاز عزم جدی داشته باشند و در این راه حمایت و همکاری دادگستری ، دادستان و نیروی انتظامی را خواهند داشت .

وی در پایان افزود : همه مدیران موظف هستند نسبت به صدور مجوزهای ساخت و سازها نظارت ویژه‌ای داشته باشند و اگر مسئولی بدون بررسی اقدام به صدور مجوز کند و نتیجه آن باعث ساخت و ساز غیرمجاز باشد ، باید پاسخگو باشد .