پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 239618 ۱۴:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹

فرماندار سرپل‌ذهاب مطرح کرد:

ترویج فرهنگ شهادت با برگزاری یادواره‌های شهدا

بازی دراز 1404:فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: کنگره شهدا پاسداشت ایثار و از خودگذشتگی شهدا است و نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد.

ترویج فرهنگ شهادت با برگزاری یادواره‌های شهدا

صدرالله بابلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز؛ اظهار داشت: کنگره شهدا، پاسداشت ایثار و ازخودگذشتگی راست‌قامتان جاوید تاریخ است.

وی افزود: همه ما در برابر شهدایی که جان و مال خود را در راه اسلام، انقلاب و کشور فدا کردند و ما وظیفه داریم که یاد و نام آن‌ها را زنده نگهداریم و برگزاری این یادواره و کنگره‌ها راهی در این زمینه است.

نماینده عالی دولت در شهرستان سرپل‌ذهاب گفت: کار برای شهدا بدون اجر نخواهد بود و به طور قطع اجر و پاداش این کار را خداوند و خود شهدا می‌دهند.

بابلی تصریح کرد: یکی از راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهدا برگزاری یادواره و کنگره‌های شهدا است که امسال کنگره ۹ هزار و ۸۰۰ شهید استان برگزار خواهد شد و ما نیز در ذیل این کنگره یادواره‌های مختلفی را در شهرستان برگزار خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: در سرپل‌ذهاب کمیته‌های مختلفی مرتبط با کنگره شهدای تشکیل شده و همه دستگاه‌های فرهنگی و ادارات عضو شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کنار سپاه پاسداران هستند و یادواره‌های شهدا را برگزار خواهند کرد.