پربازدیدترین ها

سرویس: اقتصادی کد خبر: 239622 ۱۴:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان کرمانشاه خبرداد :

اختصاص یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و سه دستگاه آمبولانس به شهرستان‌های غربی استان

بازی دراز 1404:رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از اختصاص یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و سه دستگاه آمبولانس به شهرستان‌های غربی استان خبر داد .

اختصاص یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و سه دستگاه آمبولانس به شهرستان‌های غربی استان

دکتر قلعه سفیدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلیبازی دراز اظهارداشت : اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درراستای خدمت رسانی به مردم یک دستگاه اتوبوس آمبولانس ده تخته را با مساعدت ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه به شهرستان‌های غرب استان اختصاص داد که در شهرستان سرپل‌ذهاب مستقر خواهد شد .

وی افزود : اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان علاوه براین اتوبوس آمبولانس سه دستگاه آمبولانس را نیز به شهرستان‌های غربی استان اختصاص داده است که هرکدام از شهرستان‌های سرپل‌ذهاب ، قصرشیرین و گیلان‌غرب صاحب یک دستگاه آمبولانس خواهند شد .

رئیس اورژانس پیش بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی استان تصریح کرد : این اقدامات در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم انجام شده و اقدامات اجرایی و واگذاری آن هرچه سریعتر انجام خواهد گرفت .

قلعه سفیدی خاطرنشان کرد : شهرستان‌های سرپل‌ذهاب قصرشیرین و گیلان‌غرب باتوجه به اینکه در مسیر عتبات عالیات قرار دارند و توفیق میزبانی از زوار سیدالشهداء علیه السلام را در ایام محرم و صفر خواهند داشت لذا می‌طلبد که آمادگی مناسبی برای خدمت به مردم داشته باشند .

وی در پایان افزود : خدمات مطلوب و بهتر حق مردم است که امیدواریم بتوانیم با اختصاص این آمبولانس‌ها خدمات بهتری به مردم این مناطق مرزی ارائه دهیم .