پربازدیدترین ها

سرویس: سیاسی کد خبر: 239660 ۱۲:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲

در سرپل‌ذهاب صورت گرفت :

برگزاری همایش بصیرت سیاسی ویژه بانوان در شهرستان

بازی دراز 1404:همایش بصیرت سیاسی و نشست روشنگری ویژه بانوان در شهرستان سرپل‌ذهاب برگزار شد .

برگزاری همایش بصیرت سیاسی ویژه بانوان در شهرستان

همایش بصیرت سیاسی و نشست روشنگری ویژه بانوان به همت سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب در شهرستان برگزار شد .

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب درایت همایش اظهارداشت : کشور امروز در شرایطی قرار دارد که حضور و اثرگذاری شما در عرصه‌های مختلف خصوصاً انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری باید پررنگ باشد .

ایشان با اشاره به برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری دشمنان افزود : دشمن به دنبال خشکاندن تمدن ایران اسلامی است و درایت راه سه راهبرد مهم تضعیف خانواده‌ها با محوریت نقش زنان در خانواده‌ها ، تضعیف نظام علمی و معرفتی با محوریت دانشگاه‌ها و فرهنگیان و تضعیف الگوپذیری جامعه با محوریت الگوهای موفق جامعه را دنبال می کند .

وی تصریح کرد : مردم با حضور پرشور در انتخابات پیش‌رو و انتخاب فرد اصلحی که شاخصه‌های انقلابی گری را داشته و پیرو راه امام و رهبری باشد دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهد گذاشت .

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه اذعان داشت : مهمترین شاخصه‌های ما بعنوان افرادی بصیر و آگاه به زمان و به گفته رهبر انقلاب بعنوان خواص جامعه ، بصیرت به همراه زمان شناسی ، موقعیت شناسی و دشمن شناسی است .

نوری خاطرنشان کرد : رهبر انقلاب در انتخابات گذشته فرمودند چهار راهبرد امنیت ، مشارکت ، رقابت و سلامت را مد نظر قرار دهید و برای انتخابات ریاست جمهوری نیز بر دو راهبرد مشارکت و انتخاب اصلح تاکید داشتند که باید مد نظر ما قرار گیرد .

وی در ادامه گفت : رئیس جمهور شهید ما در طول سه سال مسئولیت خود تلاش های بسیاری انجام دادند تهمت های بسیاری را هم شنیدند اما دست از تلاش و کوشش برنداشتند و ما باید امروز این جایگاه را به دست کسی بسپاریم که بتواند در مسیر اسلام و قرآن و ولایت باشد و با نظام و انقلاب و خون شهیدان زاویه‌ای نداشته باشد .

جانشین سپاه ناحیه افزود : حضور حداکثری در پای صندوق‌های اخذ رأی رأی دوباره ما به نظام و انقلاب است و لذا در ادامه مسیری که همه مردم برای جمهور شهید عزاداری و با اشک‌هایشان شهید رئیسی را تشییع کردند این کار را با مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری به پایان برسانند .