پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه :

بازگشایی مدارس با نظر ستادملی کرونا انجام می شود / آمادگی مدارس جهت بازگشایی / ۹۲ درصد دانش آموزان سرپلذهابی به شبکه شاد وصل هستند

بازی دراز ۱۴۰۴ : فضلی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : بازگشایی مدارس با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا کشور انجام می گیرد و مدارس آماده بازگشایی هستند.

دکتر ناهید فضلی در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : امروز جلسه ای در شهرستان سرپلذهاب برای رسیدگی به وضعیت تحصیل و یادگیری دانش آموزان این شهرستان برگزار شد. وی افزود : مسئولین آموزشی شهرستان طی گزارشی اعلام کردند که ۹۲ درصد از دانش آموزان به شبکه شاد وصل هستند و ۸ درصد باقیمانده از طریق تلویزیون و بسته های آموزشی تعلیم آنها انجام می گیرد . معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان تصریح کرد : درجلسه امروز بر لزوم تبعیت از دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا کشور در بازگشایی مدارس تاکید شد و اعلام شد که مدارس این شهرستان در پایه های اول و دوم تحصیلی آمادگی بازگشایی مدارس درصورت اعلام ستاد کرونا کشور را دارند . فضلی عنوان داشت : مدارس پایه های اول و دوم در مناطق با وضعیت آبی و زرد آمادگی تشکیل کلاسهای حضوری با گروههای کوچک بارعایت فاصله اجتماعی درصورت اعلام ستادملی مقابله با کرونا را دارند . ایشان باتاکید برلزوم یادگیری همه دانش آموزان خاطرنشان کرد : مدیران ما بحث یادگیری دانش آموزان را به جد مورد بررسی قرار خواهند داد و علاوه بر بحث یادگیری بحث امنیت و سلامت جسمی دانش آموزان نیز مورد توجه ما خواهد بود . وی بااشاره به شرایط مدارس سرپلذهاب تصریح کرد : در سرپلذهاب بیش از ۷۰ درصد ثبت نام پیش دبستانی انجام شده و در روزهای پایانی سال امیدواریم که ۳۰ درصد باقیمانده هم در آموزشهای مجازی رایگان ثبت نام کنند.