پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
به مناسبت دهه فجر صورت گرفت:

افتتاح زائرسرای راهیان نور در شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404:زائرسرای راهیان نور با حضور فرماندار ، امام جمعه ، جمعی از مسولین شهرستان سرپلذهاب و مسول دفتر نمایندگی نبی اکرم (ص )در سپاه ناحیه استان به مناسبت دهه فجر مورد افتتاح قرار گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب سرهنگ نوروز اکبری در حاشیه افتتاح این مراسم در گفتگو با خبرنگار ما گفت:پروژه ای که امروز مورد افتتاح قرار گرفت ساختمان تعمیر و بازسازی شده زائرسرای راهیان نورشهرستان سرپل ذهاب با اعتبار یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان از محل تامین اعتبار پروژه مصوبات سفر فرمانده کل سپاه پاسداران به این شهرستان و همچنین اعتبارات تملک دارایی مدیریت استانداری پس از زلزله بوده است که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: زیربنای این پروژه حدود ۹۰۰ متر مربع بوده و مجری طرح معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه و ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیز بهره بردار بوده است.

وی هدف از اجرای این پروژه فراهم کردن امکانات و تجهیزات برای کاروان های راهیان نور و آشنایی نسل جوانان با انقلاب و دوران دفاع مقدس و رشادت های شهدا عنوان کرد و تاکید کرد که این جوانان هستند که آرمان های انقلاب را زنده نگه دارند و پایبند باشند .